banner2

Disney Plus'ta yayınlanacak olan yerli dizi Gri konusu nedir? Gri dizisi oyuncuları kim?

Başrolde Timuçin Esen ve Ebru Özkan’ın bulunduğu “Gri” isimli dizi, Disney+’ın üçüncü yerli yapımı olarak yayınlanacak. Peki, Disney Plus'ta yayınlanacak olan yerli dizi Gri konusu nedir? Gri dizisi oyuncuları kim? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Sinema / Dizi 13.06.2022, 15:33 13.06.2022, 15:44
Abone ol
Disney Plus'ta yayınlanacak olan yerli dizi Gri konusu nedir? Gri dizisi oyuncuları kim?

OGM Pictures tarafından Disney Plus platformu için çekilecek 10 bölümlük Gri dizisi hakkında merak edilen, "Disney Plus'ta yayınlanacak olan yerli dizi Gri konusu nedir? Gri dizisi oyuncuları kim?" sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

GRİ DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Disney+, çekimleri halihazırda devam eden Gri dizisini resmi sosyal medya hesabında duyurdu. “İçindeki karanlıkla yüzleşmeye hazır ol.” notuyla birlikte set görüntülerini de paylaştı. Şirket dizinin yayın tarihini ise açıklamazken, yalnızca “Çok yakında sadece Disney+’ta.” bilgisini aktardı.

GRİ DİZİSİ KONUSU NE?

8 bölümden oluşacağı bilinen Gri, başarılı ve saygın bir avukat olan Fuat’ın (Timuçin Esen) hayatının, kızının yaşadığı talihsiz bir olayla alt üst olmasını konu alıyor. Fuat, intikam peşinde koşarken telefonuna gelen mesajlarla hayatı tepetaklak olacak ve geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacak.

GRİ DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

  • Timuçin Esen - Fuat.
  • Ebru Özkan - Hülya.
  • Alican Yücesoy - Arda.
  • Buçe Buse Kahraman - Selin.
  • Selin Kahraman - Komiser Leyla.
  • İlayda Akdoğan - Ceyda.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!