Yandex Metrica

Sitede Ara

Daniel Craig'li No Time to Die'dan yeni fragman yayınlandı

Daniel Craig'li No Time to Die'dan yeni fragman yayınlandı

Daniel Craig'in James Bond karakterine son kez hayat vereceği No Time to Die'dan son fragman yayınlandı.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 17:55

Koronavirüs pandemisi nedeniyle uzun süredir ertelenen 25. James Bond filmi No Time to Die'dan yeni fragman yayınlandı. Daniel Craig, beşinci ve son kez James Bond karakterine hayat verecek. Cary Fukunaga'nın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu Robert Wade, Phoebe Waller-Bridge ve Neal Purvis birlikte kaleme alıyor.

NO TİME TO DİE OYUNCULARI

Filmin oyuncu kadrosunda Craig'in yanı sıra Madeleine Swan rolüyle Lea Seydoux, Safin rolünde Rami Malek, Paloma olarak Ana de Armas, Miss Moneypenny rolünde Naomie Harris, Nomi olarak Lashana Lynch, M karakterinde Ralph Fiennes, Felix Leiter olarak Jeffrey Wright, Q rolünde Ben Whishaw yer alıyor. Kadroda ayrıca Christoph Waltz, Helena Bonham Carter, Javier Bardem, Amor Evans, Lourdes Faberes, Priyanga Burford, Coco Sumner gibi isimler de bulunuyor.

NO TİME TO DİE KONUSU

No Time to Die'ın özeti şöyle: Aktif ajanlık görevinden ayrılarak Jamaika'da sakin bir yaşam süren James Bond'un bu hayatı, CIA'daki arkadaşı Felix Leiter'ın yardım istemesiyle birlikte sona erer. Arkadaşına yardım etmek için bir kez daha tehlikeye atılan Bond, kaçırılan bilim adamını kurtarmak için mücadele ederken, yeni teknolojiyi kullanan gizemli bir suçluyla karşı karşıya gelir. 

No Time to Die İngiltere'de 30 Eylül tarihinde, Amerika'da 8 Ekim'de, ülkemizde ise 1 Ekim tarihinde sinemalarda izleyici ile buluşacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading