Çakallarla Dans filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Çakallarla Dans filmi ne zaman çekildi?

Çakallarla Dans filmi ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Çakallarla Dans filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Murat Şeker yapmaktadır. Peki Çakallarla Dans filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Çakallarla Dans filmi ne zaman çekildi? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 06.08.2022, 09:43 06.08.2022, 09:44
Abone ol
Çakallarla Dans filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Çakallarla Dans filmi ne zaman çekildi?

Çakallarla Dans filmi oyuncuları arasında  Şevket Çoruh, İlker Ayrık ve Timur Acar yer almaktadır. Çakallarla Dans filmi komedi türündedir. Peki Çakallarla Dans filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Çakallarla Dans filmi ne zaman çekildi? İşte merak edilen soruların yanıtları...

ÇAKALLARLA DANS FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Çakallarla Dans filmi oyuncu kadrosu şu şekildedir;

Şevket Çoruh - Kayınço Gökhan

İlker Ayrık - Muhasebeci Servet

Timur Acar - Köfe Necmi

Murat Akkoyunlu - Del Piyero Hikmet

Tuba Ünsal - Sinem

Kemal Uçar - Yücel

Erdal Tosun - Bestami Muço

Cengiz Küçükayvaz - Adnan

Sümer Tilmaç - Bahattin Ağa

Didem Balçın - Fatma

Sevinç Kıranlı - Necla

Sera Tokdemir

Bülent Çolak - Şrefsiz Metin

Ceyhun Yılmaz - Adem

Hakan Bilgin - Hüseyin

Bülent Serttaş - Deli Recep

ÇAKALLARLA DANS FİLMİ KONUSU NE?

Çakallarla Dans filminde büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet, paraya olan hırsından dolayı gözü dönmüş karısının gazına gelerek, şirketin internet hesapları üzerinden azımsanmayacak miktarda bir parayı patronundan çalmak için plan hazırlar. Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan’dır; Servet parayı Gökhan’ın hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onun üzerine yıkmayı düşünür.

Diğer iki arkadaşı da bu hain planın figuranını oynayacaktır. Ama unuttuğu iki şey vardır; birincisi, en az kendisi kadar kurnaz ve saf olan kankaları, ikincisi de çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasına düşecek olmalarıdır. Dört kafadar başlattıkları bu işi beklenildiği gibi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir duruma sürükleyecektir.

ÇAKALLARLA DANS FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Çakallarla Dans filmi 17 Aralık 2010 tarihinde beyaz perdeye yansıdı. 1 saat 42 dakika uzunluğunda olan Çakallarla Dans filmi komedi türündedir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!