Yandex Metrica

Sitede Ara

Bridgerton 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Bridgerton 2. sezon oyuncuları kimler?

Bridgerton 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Bridgerton 2. sezon oyuncuları kimler?

Netflix'in en çok izlenen dizilerinden Bridgerton'ın 2. sezonu ne zaman yayınlanacak? Bridgerton 2. sezonda hangi oyuncular yer alıyor? Bridgerton 2. sezon konusu ne? İşte detaylar...

Sinema / Dizi

23.01.2024, 18:11

Netflix orijinallerinden Bridgerton, geçtiğimiz yıl Aralık ayında izleyici ile buluştu. Regency dönem yapımı olan Bridgerton, Julia Quinn'in roman serisine dayanıyor. Seyircileri 1800'lerin başına götüren dizi, İngiltere'deki Bridgerton ailesini konu alıyor. Bridgerton, kısa süre içinde geniş izleyici kitlesine ulaştı. İlk 28 günde ise 82 milyon hane tarafından izlenerek Netflix'in en çok izlenen yapımlarından biri oldu. 

Bridgerton'ın 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı, konusu ve oyuncuları merak ediliyor. 

BRİDGERTON 2. SEZON OYUNCULARI

Bridgerton ilk sezonda yer alan Hastings Dükü Rege-Jean Page yer almayacak. Dizinin 2. sezonunda Daphne'yi canlandıran Phoebe Dynevor "Sadık bir eş ve kız kardeş" olarak kalacak. Jonathan Bailey, Bridgerton 2. sezonun odağı olacak ve Anthony Bridgerton'ı canlandıracak. Simone Ashley ise Anthony Bridgerton'ın sevgilisi Kate Sharma rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

Akıllı ve bağımsız bir kadın olan karakterin Anthony Bridgerton'ı zorlayacağı belirtiliyor. Diğer yandan Rupert Young, bir aristokrat olan Jack rolünü oynayacak. Calam Lynch ise Theo Sharpe'ye hayat verecek.

BRİDGERTON 2. SEZON KONUSU

Dizinin ilk sezonu Quinn'in ilk kitabı The Duke and I'dan ilham alıyordu ve Simon Basset ile Daphne Bridgerton arasındaki ilişkiye odaklanıyordu. İkinci sezon ise kitap serisinin The Viscount Who Loved Me kitabına dayanıyor ve Anthony'nin aşk arayışını konu alıyor.

Yeni sezonun yayınlanan ilk fragmanı Anthony ile Kate arasındaki gerilimi gözler önüne seriyor.

BRİDGERTON 2. SEZON YAYIN TARİHİ

Yayın devi Netflix, sevilen dizi Bridgerton'ın 2. sezonunun 25 Mart 2022 tarihinde yayınlanacağını duyurdu. Platform ayrıca Nisan ayında 3. ve 4. sezon onayını da verdi.

Bridgerton'ın her sezonunun Julia Quinn'in roman serisinden bir kitaptan ilham alacağı düşünülürse, üçüncü sezon çalışmak zorunda kalan bir kontun kızı olan Sophie Beckett'e odaklanacak. Dördüncü sezon ise Romancing Bay Bridgerton'a odaklanacak ve Penelope Featherington ile olan ilişkisini konu alacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading