banner2

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne uyarlama mı? Biz Kimden Kaçıyorduk Anne konusu ne?

Ünlü medya platformu Netflix’in yeni dizisi Biz Kimden Kaçıyorduk Anne seyircilerin dikkatini çekmiş durumda. Dizinin senaryosu ve konusu izleyiciler tarafında merak ediliyor. Peki, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne uyarlama mı? Biz Kimden Kaçıyorduk Anne konusu ne?

Sinema / Dizi 28.03.2023, 14:09
Abone ol
Biz Kimden Kaçıyorduk Anne uyarlama mı? Biz Kimden Kaçıyorduk Anne konusu ne?

Bu hafta itibariyle Netflix’de yayına giren Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi izleyicinin dikkatini çekmiş durumda. Dizinin konusun ne olduğu ve dizinin uyarlama olup olmadığı seyirciler tarafından merak ediliyor. Peki, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne uyarlama mı? Biz Kimden Kaçıyorduk Anne konusu ne?

BİZ KİMDEN KAÇIYORDUK ANNE UYARLAMA MI?

'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne' Perihan Mağden'in aynı adlı romanının esnek bir uyarlamasıdır. Dizi Otellerde kalarak kaçak bir hayat süren gizemli bir anne ile genç kızı, karşılarına çıkan tehditlerle başa çıkarken geçmişlerinin üzerindeki sır perdesi giderek aralanmaya başlaması konusu yer almaktadır.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Dizide, Melisa Sözen, Eylül Tumbar, Musa Uzunlar, Başak Daşman, Birand Tunca, Alper Çankaya, Hakan Emre Ünal, Meriç Rakalar, Emrah Kolukısa ve Kubilay Tunçer gibi isimler yer almaktadır

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!