Barış Akarsu'nun filminden ilk afiş yayınlandı

Genç yaşta hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatını anlatan "Barış Akarsu Merhaba" filminden ilk tanıtım posteri paylaşıldı. Filmin başrollerinde İsmail Ege Şaşmaz ve Almila Ada yer alıyor.

Sinema / Dizi 25.06.2022, 00:41
Barış Akarsu'nun filminden ilk afiş yayınlandı

Yönetmen koltuğunda Mert Dikmen’in oturduğu "Barış Akarsu Merhaba" filminin çekimleri devam ederken filmden ilk tanıtım afişi yayınlandı. Filmde Barış Akarsu'yu oyuncu İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak.

Yapımcılığını Özgür Tari’nin üstlendiği filmin senaryosu ise Mert Dikmen ve Can Anar tarafından kaleme alındı. Filmin oyuncu kadrosunda İsmail Ege Şaşmaz’ın yanı sıra Almila Ada, Şafak Pekdemir, Ebru Nil Aydın, Aslıhan Kapanşahin, Burak Satıbol, Metin Coşkun ve Hüseyin Avni Danyal gibi oyuncular yer alıyor.

ASLI BEKİROĞLU AYRILMIŞTI

2007 yılında geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor. Filmde rol alacak olan Aslı Bekiroğlu ise yeni projesiyle ilgili konuşurken büyük bir gafa imza attı. Filmde Akarsu'nun kız arkadaşı rolünü canlandıracak olan Bekiroğlu, "Barış beyin trajik bir ölümü oldu ne söylemek istersiniz?" sorusuna verdiği yanıtla eleştirilerin odak noktasına oturdu. Gelen tepkilerin ardından ise Bekiroğlu, rol alacağı film projesinden ayrıldığını duyurdu.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!