Yandex Metrica

Sitede Ara

Aşk Mantık İntikam neden final yapıyor? Aşk Mantık İntikam finalinde neler olacak?

Aşk Mantık İntikam neden final yapıyor? Aşk Mantık İntikam finalinde neler olacak?

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor. Dizi 22 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak 42. bölümüyle ekran macerasını sonlandıracak. Peki Aşk Mantık İntikam neden final yapıyor? Aşk Mantık İntikam finalinde neler olacak? Ayrıntılar...

Sinema / Dizi

23.01.2024, 19:10

Güney Kore yapımı Cunning Single Lady dizisinden uyarlanan Aşk Mantık İntikam, 18 Haziran 2021 tarihinde ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Büyük beğeni toplayan dizi, yaz dizisi olmadı ve yeni sezonda da devam etmeyi başardı. Ancak dizi için geçtiğimiz aylarda final kararı alındı. Aşk Mantık İntikam bugün 42. bölümüyle final yapacak.

AŞK MANTIK İNTİKAM NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı romantik komedi türündeki dizinin yeni sezonda drama ağırlık vermesi seyircilerden tepki toplamıştı. Senaryo nedeniyle dizide yaşanan gelişmeler ve eleştiriler projenin izleyici kaybetmesine neden oldu. Reytinglerde oldukça başarılı olan dizi, rekabette oldukça geriye düştü ve toparlanamaması sonucunda final kararı alındı.

AŞK MANTIK İNTİKAM FİNALDE NELER OLACAK?

Ozan, Esra'nın hamile olduğunu öğrenince havalara uçar. Bu kez geçmişte yaşanan her şeyi telafi etmekte kararlıdır. Bu nedenle Esra'nın üzerine titrer. Fakat Esra bu ilgiden sıkılır ve bunu dizginlemeye çalışır. Diğer yandan çözmesi gereken başka bir sorun daha vardır. Ozan, Nazım ve Zümrüt'ün yakınlığını kabul etmemektedir. Bu durumu düzeltmek isteyen Esra, aileyi ve Nazım'ı yemekte bir araya getirir. Bu yemek başka bir mutlu haberin alınmasına vesile olacaktır. Esra'nın bir düğünlerinin olmamasına üzüldüğünü öğrenen Ozan, ona unutulmaz bir sürpriz hazırlar.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading