banner2

Annenin Sırrıdır Çocuk neden bitiyor? Annenin Sırrıdır Çocuk final bölümü ne zaman yayınlanacak?

Annenin Sırrıdır Çocuk final yapıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi nisan ayında yayımlanmaya başladı. Seyirciler tarafından sevilerek izlenen dizi ekranlara veda edeceğini açıkladı. Bu olay üzerine vatandaşlar internette 'Annenin Sırrıdır Çocuk neden bitiyor? Annenin Sırrıdır Çocuk final bölümü ne zaman yayınlanacak?' diye arama yapmaya başladı. Diziyle ilgili detaylar haberimizde...

Sinema / Dizi 13.06.2022, 16:05 13.06.2022, 16:06
Abone ol
Annenin Sırrıdır Çocuk neden bitiyor? Annenin Sırrıdır Çocuk final bölümü ne zaman yayınlanacak?

Engin Öztürk, İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci ile Olgun Toker'in başrollerinde bulunduğu Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ekranlara vveda ediyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ilk bölümü 6 Nisan 2022 tarihi ile yayınlanmıştı. Bu olay üzerine dizi takipçileri Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi neden bitiyor diye merak etmeye başladı. Peki Annenin Sırrıdır Çocuk neden bitiyor? Annenin Sırrıdır Çocuk final bölümü ne zaman yayınlanacak?

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK NEDEN BİTİYOR?

TV8 ekranlarında yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi 11. bölümüyle final yapacak. Dizide Engin Öztürk, İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci ile Olgun Toker rol alıyordu. Dizi beklenen reytinglere ulamadığı için erken final yapacak. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi final bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi final bölümü 15 Haziran Çarşamba günü TV8 ekranlarında son kez seyircisiyle buluşacak. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi final bölümünde Seder, Çınar'ı merdivenden itiyor.  "Artık hayatımda yoksun Sedef" diyerek gitmeye hazırlanan Çınar, Sedef'in kendisini merdivenden itmesi sonrasında düşüp kafasını çarpıyor. Peki Çınar ölecek mi?

DEFNE, OĞLUNA KAVUŞABİLECEK Mİ?

Saldun Meryem'in karşısına dikilip "Ahmet Defne'nin oğlu. Bu oyunu daha fazla uzatamayacaksın" diyor. Meryem ise yurt dışına gitmek için pasaport arayışına giriyor. Peki Defne, Ahmet'in kendi çocuğu olduğunu öğrendiğinde ne yapacak?

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!