banner2

Alparslan Büyük Selçuklu 49. bölüm izle! TRT 1 Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm izle! Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 49. bölümü TRT 1 ekranlarında 27 Mart 2023 Pazartesi günü izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümü kaçıranlar için TRT 1 izle sitesine eklendi. İşte Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz linki ve 48. bölümde neler olduğuna dair bilgiler haberimizde.

Sinema / Dizi 28.03.2023, 01:41 28.03.2023, 02:01
Abone ol
Alparslan Büyük Selçuklu 49. bölüm izle! TRT 1 Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm izle! Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

TRT 1 ekranlarından Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin 49. bölümü 27 Mart Pazartesi günü ekranlara geldi. Haberimizin devamında TRT1 Alparslan: Büyük Selçuklu 49. bölüm izle linkini bulabilirsiniz.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 48. BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Alparslan, Seferiyeleri vahşilerin ellerinden kurtarmış, Leon’un baskınını da geri püskürterek Leon’u esir etmişti. Kaybettiği Vaspurakan’ı geri almak için harekete geçen Alparslan, Süleyman’ın Grigor’u ziyareti sırasında içeri girmiş ama bir şekilde obadan kaçmayı başaran Leon tarafından derdest edilmişti. Alparslan şimdi ne yapacak? Leon’dan kurtulup kaçabilecek mi, yoksa yine Vaspurakan’ı almak için canla başla vuruşacak mı?

Leon, Alparslan’a bir şey yapabilecek mi? Orada olan Süleyman ve Grigor’un bu durum karşısında tepkisi ne olacak? Amidülmülk, Kutalmış’a karşı büyük bir hile kurmuş, onu kalede sıkıştırmıştı. Esir alınan Kutalmış ve Rasul Tegin için yolun sonu mu? Yoksa bu tuzaktan da mı kurtulup taht yürüyüşlerine devam mı edecekler? Amidülmülk’ün oyunu bu kez Kutalmış’ı alt etmeye yetecek mi? Seferiye’nin ani kayboluşu ve akabinde baygın bulunmasıyla kısa süre yaşanılan korku, gerçeğin ortaya çıkmasıyla sevince dönecek ve müjdeli haberin verilmesi için Alparslan beklenecek.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 49.BÖLÜM FULL İZLE!

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!