banner2

Aldatmak dizisinden ilk fragman geldi! Vahide Perçin ve Ercan Kesal bir arada! Ekranlarda fırtınalar estirecek

ATV'nin yeni dizisi Aldatmak'tan ilk fragman geldi. Başrollerinde Vahide Perçin'in yer aldığı dizinin ilk tanıtımı büyük ses getirdi.

Sinema / Dizi 01.09.2022, 23:38 01.09.2022, 23:53
Abone ol
Aldatmak dizisinden ilk fragman geldi! Vahide Perçin ve Ercan Kesal bir arada! Ekranlarda fırtınalar estirecek

Kanallar yeni sezon için birbirinden ilgi çekici yapımlar hazırlıyor. Sezona iddialı bir başlangıç yapması beklenen dizilerden biri de ATV'nin Tims&B imzalı yeni dizisi Aldatmak oldu. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan afişleriyle büyük ilgi gören diziden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. 

Aldatmak dizisi, mutlu bir yuvaya sahip olan, bir aile mahkemesi hakimi Güzide'nin hayatındaki olayları işleyecek. 

ALDATMAK DİZİSİ KONUSU

Güzide, birçok evliliği yıkılmaktan kurtarmış, adaletli, prensipli ve dürüst bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla birlikte mutlu bir ailesi olan Güzide, örnek bir aile olduklarını ve evliliklerinin böyle devam edeceğini düşünmektedir. Ancak bir gün kendisinin sebep olduğu ve sonrasında tesadüfen gelişen olayların ardından mutlu sandığı ailesinin kumdan bir kaleye dönüştüğünü görecektir.

ALDATMAK DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu'nun yer aldığı dizide 3 usta oyuncuya; Yusuf Çim, Cem Bender, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Cem Sürgit, Asena Girişken, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Burak Acar, Canan Ürekil, Neyra Kayabaşı, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel ve Esin Alpogan gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!