banner2

Saçları bundan daha hızlı uzatan bir yağ yok! İşte en doğal saç bakım ürünü

Saçların sağlıklı uzaması için beslenme veya bakım ürünleriyle desteklenmesi gerekiyor. Özellikle kadınların en çok tercih ettikleri yağlardan bir tanesi olan kaktüs yağı, birbirinden farklı vitamin ve mineralleri barındırıyor. Koparak dökülmeleri engelleyen bu yağ, saçların parlamasını da sağlıyor.

Sağlık 26.04.2023, 16:34 26.04.2023, 17:06
Abone ol
Saçları bundan daha hızlı uzatan bir yağ yok! İşte en doğal saç bakım ürünü

Saç bakımı konusunda piyasada çok fazla ürün var ancak en güzel bakım doğal yağlarla yapılanı kuşkusuz. Bu noktada badem, Hint ve okaliptüs yağları en bilinenler olsa da son yıllarda kadınlar kaktüs yağını da saçlarını güzelleştirmek için kullanıyor.

E VİTAMİNİ YÖNÜNDEN ZENGİN

Kaktüs yağı içerisinde, birbirinden farklı vitamin ve mineralleri barındırmak ile birlikte aynı zamanda E vitamini açısından da son derece zengin. Bu vitamin sayesinde saçlar kopmuyor, çatal görüntüsü azalıyor ve saçlar parlıyor.

SAÇLARI HIZLI UZATIYOR

Kaktüs yağı saçların hızlı uzamasında da oldukça etkili. Uzun süredir saçlarının kısalığından şikayetçi olan kadınların, düzenli olarak kaktüs yağını uygulamaları halinde, hızlı bir uzama ve gürleşme görülebiliyor.

KURULUKLARI GİDERİYOR

Saç uçlarında ya da diplerinde oluşan kurulukların giderilmesinde de etkili olan kaktüs yağı, aynı zamanda güçlü bir saç nemlendiricisi. 

UYGULANDIKTAN SONRA 1 SAAT BEKLETİLMELİ

En yüksek etkiyi vermesi adına yağ uygulandıktan sonra, streç ya da bir bez ile sarılması ve en az 1 saat bekletilmesinde fayda var.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!