TOGG'dan bir paylaşım daha! Her şey yolunda...

Milli elektrikli otomobil projesi sorunsuz şekilde devam ediyor. TOGG aracının süspansiyon testlerini gösteren görüntüler yine heyecanla izlendi.

Otomobil 06.11.2021, 16:35 07.11.2021, 00:46
Abone ol
TOGG'dan bir paylaşım daha! Her şey yolunda...

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), paylaşımlarıyla heyecan yaratmaya devam ediyor. Birkaç gün önce SUV segmentindeki aracın İstanbul Park'taki test sürüşü görüntülerini yayınlayan şirket, şimdi de milli elektrikli aracın süspansiyon test aşamasını gösteren bir vidyo yayınladı. 

TOGG, paylaşımında şu mesaja yer verdi: "Ürün stratejimizin en önemli aşamalarından biri olan test süreçlerimiz, farklı lokasyonlardaki akredite test merkezlerinde başladı. Şasi prototipi yol testi, dayanım testi, aerodinamik ve aeroakustik testlerimiz planlarımız doğrultusunda devam ediyor."TOGG, TESLA'YA ÇOK YAKLAŞMIŞTI

İstanbul Park'taki deneme sürüşünde TOGG'un SUV modeli, içerisinde 4 kişi olduğu halde 0'dan 100 km hıza 4.8 saniyede ulaşmıştı. Dünyaca ünlü Tesla firmasının aynı segmentteki aracı ise 100 km hıza 4.2 saniyede ulaşıyor. Arada şimdilik sadece 6 salise fark bulunuyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!