banner2

TOGG'la Bosch'dan dev işbirliği! 7 bölgede deneyim merkezleri açılıyor

Togg, T10X'i mart ayının sonunda yollarla buluşturacak. Türkiye'nin yerli otomobili, daha hızlı ve etkin bir deneyim sunmak için Türkiye'nin 7 bölgesinde deneyim merkezleri, servis ve teslimat noktaları açmaya hazırlanıyor.

Otomobil 16.03.2023, 16:34 16.03.2023, 17:43
Abone ol
TOGG'la Bosch'dan dev işbirliği! 7 bölgede deneyim merkezleri açılıyor

Türkiye'nin yerli otomobil hayali Togg ile gerçekleşiyor. T10X modeli kullanıcılarla buluşmak için gün sayıyor. Araçlar mart ayı sonunda yollarla buluşmak için hazırlanırken satış sonrası planlamaları da son hız devam ediyor. 

DOĞRUDAN SATIŞ İLE KULLANICI İLE TEMAS EDİLECEK

Doğrudan satış modelini seçen Togg, dijital ve fiziksel deneyimi birleştiren hibrit bir yapıda hizmet vermek için tüm organizasyonunu ayarlıyor. 

7 BÖLGEDE SERVİS NOKTALARI KURULACAK 

İlk etapta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Bursa-Gemlik'te deneyim merkezleri açan Togg, İstanbul, Ankara, Bursa-Gemlik, İzmir, Adana, Samsun, Diyarbakır, Erzurum, Antalya ve Kayseri'de de servis ve teslimat noktaları açmayı sürdürüyor.

BOSCH İLE TARİHİ ANLAŞMA 

Diğer yandan uçtan uca kesintisiz deneyim yaşatmak için kolları sıvayan Togg, kendi servis noktalarının yanı sıra güçlü iş birlikleri ile de servis ağını genişletiyor. 

150 ülkedeki 16 binden fazla servisi olan Bosch Car Service ile de işbirliğine oturan Togg, kendi servis merkezlerinin yanı sıra anlaşmalı Bosch Car Service'lerden de hizmet sunacak.

KULLANICIYA YAKIN OLAN ŞİRKETLER DAHA BAŞARILI OLUYOR 

Togg CEO'su Gürcan Karakaş konuya ilişkin şu sözlere yer verdi: 

Biz de akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla doğrudan buluşturuyor, satışları doğrudan kendimiz organize ediyoruz. İlk akıllı cihazımız T10X'i kullanıcılarımızla buluşturmanın heyecanını yaşarken, satış ve satış sonrası çalışmalarımızı da hızla tamamlıyoruz. Türkiye'nin 7 bölgesinde 10'u sabit 8'i gezici 18 deneyim merkezi ile sabit ve mobil servis noktalarımızı açmaya devam ediyoruz. Bir yandan kendi servis yatırımlarımızı sürdürürken, diğer yandan da yerel ve küresel ölçekte bağımsız servis sağlayıcılarla iş birliği fırsatlarını değerlendiriyoruz. Bu kapsamda elektrifikasyon dönüşümünü başlatmış, yüksek teknik donanıma sahip, yerel ve küresel anlamda yaygın bir hizmet ağı kuran araç bakım ve onarım servis ağı Bosch Car Service'leriyle iş birliğimizi başlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizdeki yayılımımızı destekleyecek bu iş birliğinin, kullanıcılara daha hızlı, etkin ve verimli bir servis deneyimi için değerli bir katkı sunacağına inanıyoruz. Özellikle kullanıcı odaklılık, batarya teknolojileri ve bağlantılı teknolojiler noktasında da Bosch Car Service'ler ile değer oluşturacağımıza inanıyoruz. Esnek servis ağımız, mobil servislerimiz ve bu alandaki güçlü iş birliklerimizle kullanıcılarımıza en iyi deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!