Yandex Metrica

Son dakika: İstanbul'da AVM'ye silahlı saldırı! Polis ekipleri müdahale etti

Son dakika: İstanbul'da AVM'ye silahlı saldırı! Polis ekipleri müdahale etti

İstanbul'da bulunan İstinye Park'ta silahlı çatışma çıktı. Sosyete camiasının uğrak yeri olan İstinye Park'taki bir kafede çıkan çatışma sonrası polis ekipleri AVM'ye sevk edildi.

Gündem

21.02.2024, 17:48

İstanbul Sarıyer'de bulunan İstinye Park'ta bulunan bir kafede iki grup arasında silahlı çatışma çıkma çıktı. 

Silahlı çatışma sonrası olay yerine polis ekipleri sevk edildi. 

Olay, Ayazağa'daki bir alışveriş merkezinde saat 14.30 sıralarında meydana geldi. Alacak verecek nedeniyle aralarında anlaşmazlık olduğu belirtilen iki grup arasındaki tartışma çıktı. 

Kıvanç Kılınç kimdir? Kıvanç Kılınç kimdir? Haberi Görüntüle

2 KİŞİ YARALANDI

Tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Karşılıklı silahların çekildiği kavgada gruptakilerden Arap asıllı Alman vatandaşı ile olayla ilgilisi bulunmayan ve o sırada restoranda yemek yiyen Lübnan vatandaşı hafif yaralandı. Yaralılar, sevk edilen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Resmi Gazete'de yayımlandı! 15 Temmuz'da Başkentray ve Marmaray kararı Resmi Gazete'de yayımlandı! 15 Temmuz'da Başkentray ve Marmaray kararı Haberi Görüntüle

DAHA ÖNCE DE YAŞANMIŞTI

İstanbul Sarıyer’de Vadistanbul AVM’deki bir restoranda 11 Eylül’de 20.00 sıralarında iki grup arasında silahlı çatışma çıkmıştı. Çatışma sırasında Azerbaycanlı Rakif A. (35), Mehraj K. (26), Qulam İ. (23) ile İranlı Seyyad A. (33) ve Türk vatandaşı Fatih Mehmet K. yaralanmıştı.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading