Yandex Metrica

Şırnak'ta terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik operasyon: Çok sayıda gözaltı ve tutuklamalar var

Şırnak'ta terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik operasyon: Çok sayıda gözaltı ve tutuklamalar var

Şırnak'ta terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik operasyonlar düzenlendi. Düzenlenen operasyonlarda 38 şüpheli gözaltına alınırken bunlardan 3'ü hakkında tutuklama kararı verildi.

Gündem

10.04.2024, 08:52

Türkiye'nin terörle mücadelesi gerek yurt içinde gerkese de yurt dışında tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Şırnak'ta terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik bir dizi operasyon gerçekleştirdi. Düzenlenen operasyonlarda 38 şüpheli gözaltına alınırken bunlardan 3'ü hakkında tutuklama kararı verildi.

MSB görüntüleri paylaştı: Çok sayıda terörist öldürüldü MSB görüntüleri paylaştı: Çok sayıda terörist öldürüldü Haberi Görüntüle

3 TUTUKLAMA

Şırnak Valiliğinden yapılan açıklamada İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından terör örgütlerinin eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik son bir haftada operasyonlar gerçekleştirildiği bildirildi. Bu operasyonlarda 38 şüphelinin gözaltına alındığı ve 3'ünün çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklandığı duyuruldu. Şüphelilerden 21'i hakkında yurt ışına çıkış yasağı verilirken, 12'si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 1 şüpheli ilgili il birimlerine teslim edildi. 1 şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading