banner2

Savcı Sayan'dan çok konuşulacak açıklama: CHP'ye ABD'den FETÖ destekli bir kayyum atanmıştır

 Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı 'İkinci Yüzyıla Çağrı' toplantısına ilişkin, "CHP'ye ABD'den FETÖ destekli bir kayyum atanmıştır. Dışarıdan bir ekip CHP'yi Türkiye'nin aleyhinde olan işlerde truva atı olarak kullanacak." dedi.

Gündem 03.12.2022, 23:10
Abone ol
Savcı Sayan'dan çok konuşulacak açıklama: CHP'ye ABD'den FETÖ destekli bir kayyum atanmıştır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ekonomi vizyon belgesini açıkladı. Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı 'İkinci Yüzyıla Çağrı' toplantısına ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

CHP'YE FETÖ DESTEKLİ ABD KAYYUMU ATANDI

Savcı Sayan, "Vizyon adına hiçbir şey yoktu. Çok kötü bir organizasyon oldu. Konuşan kişi ABD'den seslendi ve tek kulaklık Kılıçdaroğlu'ndaydı." dedi. Sayan, "Başından Baykal'ın uzaklaştırıldığı ve Kılıçdaroğlu'nun getirildiği CHP'ye ABD'den FETÖ destekli bir kayyum atanmıştır. Dışarıdan bir ekip CHP'yi Türkiye'nin aleyhinde olan işlerde truva atı olarak kullanacak. Bu bir ulusal güvenlik sorunudur." ifadesini kullandı.

İTTİFAK ÜYELERİ NASIL KABUL EDECEK?

Savcı SayanIın konuşması şu şekilde; "Kılıçdaroğlu'nun yeni danışmanlarının sözlerini Millet İttifakı'nda isimler kabul edecek mi? Bu isimlerin parasını kim verecek? Bu danışmanları size kim öneriyor? FETÖ'cüler size bunları önerip neyi amaçlıyor?

Yurt dışından getireceğiniz parayla Türkiye'nin tapusunu mu vereceksiniz? Türkiye'yi uluslararası sermayenin kölesi mi yapmak istiyorsunuz? Seçimlere müdahale etmek için bir ekip kuruluyor şu an.

Türkiye'yi sefalete doğru götürmek istiyorlar. Türkiye'nin TOGG'una, ekonomisine her şeyine müdahale edecekler. Türkiye'nin kendi bir modeli olmalı."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!