banner2

Muhaliflerin bitmeyen kini! Asistan doktor tesettürlü kadınları hedef aldı

28 Mayıs seçimleri önce ve sonrası muhalif seçmenlerin Cumhurbaşkanı Erdoğan destekçilerine nefreti bitmek bilmiyor. Daha önce depremzedeler ve gurbetçiler hakkında ağza alınmayacak sözler söyleyen CHP'li seçmenler bu seferde tesettürlü kadınlara nefretlerini kusmaya başladı.

Gündem 29.05.2023, 17:38 29.05.2023, 17:52
Abone ol
Muhaliflerin bitmeyen kini! Asistan doktor tesettürlü kadınları hedef aldı

Asistan Doktor Özgün Kaleoğlu, tesettürlü kadınları hedef alarak, "Kusura bakmayın ama benim etrafımda görmek istediğim bu mesaja. Bu temiz yüzler bu kılık kıyafet. Her gün muayene ettiğim peçeli teyzelerden illallah ettim ve bugün her şeyden nefret ettim'' dedi.

14 Mayıs seçimleri sonrası deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlara yönelik ağır hakaretler savuran muhalif seçmenler şimdi de tesettürlü kadınları hedef almaya başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açık ara farkla seçimi kazanmasından sonra durumu hazmedemeyen muhalif seçmenler kin kusmaya devam ediyor.

"TAHAMMÜLSÜZÜM SİZE"

Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Aile Hekimi Asistan Doktoru Özgün Kaleoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kusura bakmayın ama benim etrafımda görmek istediğim bu mesela bu temiz yüzler bu kılık bu kıyafet. Her gün muayene ettiğim peçeli teyzelerden illallah ettim ve bugün her şeyden de nefret ettim. Kutuplaşmaksa ben de kutuplaştım artık tahammülsüzüm size. Görüşüm aynı olmadığı insanlarla lüzum olmadığı sürece muhatap olmak istemiyorum artık ve burada da takipten çıkıyorum yeterince etrafımda var burada görmeyeyim beri" dedi.

İNCELEME BAŞLADI

Bu paylaşımın sosyal medyada yayılmasının ardından tepkiler çığ gibi büyürken, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü de inceleme başlattı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!