Yandex Metrica

Müdür yardımcısından çocuklara: Sizin ağzınızı yüzünüzü dağıtırım

Müdür yardımcısından çocuklara: Sizin ağzınızı yüzünüzü dağıtırım

Antalya Konyaaltı ilçesinde bulunan Hurma Ortaokulu'na bir hafta önce müdür yardımcısı olarak ataması gerçekleştirilen Fatma Yıldız Coşkun'un öğrencilere yönelik tehditvari ifadeleri, veliler arasında ve sosyal medyada büyük tepki çekti. 

Gündem

23.01.2024, 17:58

Öğrencilere seslenen Coşkun'un okul temizliği ile ilgili öğrencilere hakaret ettiği görüntülerin ardından Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü konuyla ilgili inceleme başlattı.Okul bahçesinde toplanan öğrencilere mikrofonla seslendiği sırada bir veli tarafından kayda alınan videoda, Coşkun'un öğrencileri okul temizliği konusunda yüksek perdeden azarladığı, hakaret ve tehdit dolu sözler sarf ettiği görülüyor. 

Videoda, müdür yardımcısı Coşkun'un "Sizin ağzınızı yüzünüzü dağıtırım, ben konuşuyorum burada. Sen gönüllüsün galiba toplamaya, toplatayım mı sana? Dinlemediğine göre... Bakın tekrar söylüyorum. İlk ve son kez uyarıyorum. Okul temizliğinden siz sorumlusunuz. Sizin pislettiğiniz yeri ben temizlemek zorunda değilim. İnsana yakışır şekilde, öğrenciye yakışır şekilde davranın" ifadesini kullandığı duyuluyor. 

Görüntülerin yayılmasının ardından İl Eğitim Müdürlüğü, müdür yardımcısı hakkında soruşturma başlattı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading