Yandex Metrica

Roma'yı Neron, İmamoğlu'nu Mengü yaktı: Muhalif gazeteciden İtalya itirafı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'na 'sen de mi brütüs' dedirten gaf! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Roma gezisine katılan 45 gazeteciden biri olan Nevşin Mengü, CHP'li belediye başkanını yakacak cinsten bir itiraf da bulundu.

Gündem

21.05.2024, 17:54

Türkiye kamuda tasarruf dönemine geçerken CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 73 kişilik Roma tatili gündeme bomba gibi düştü. İmamoğlu ile birlikte İtalya'ya giden 45 gazeteciden biri olan Nevşin Mengü "Hangi siyasinin uçağına biniyorsak onun parasını biz ödeyelim, o bizim boyumuzu katbekat aşıyor. " diyerek 45 gazetecinin yol masrafının İBB'nin cebinden ödendiğini itiraf etti.

Bayramda borsa kaç gün kapalı? 2024 Kurban Bayramı'nda borsa açık mı? Borsa ne zaman tatile girecek? Bayramda borsa kaç gün kapalı? 2024 Kurban Bayramı'nda borsa açık... Haberi Görüntüle

LÜKS OTELLERDE KONAKLAMA

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, “2027 Avrupa Oyunları İmza Töreni” için, İtalya’nın başkenti Roma’ya gitti. Beraberinde 45 basın mensubunu da götüren İmamoğlu, toplam 73 kişiden oluşan kafilesi ile birlikte şehrin lüks hotellerinden birinde konakladı.

Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5.... Haberi Görüntüle

MENGÜ'DEN İTİRAF GİBİ AÇIKLAMA

Roma gezisine katılan gazeteciler içinde yer alan Nevşin Mengü'nün yaptığı açıklamalar gündeme oturdu. Masrafların İBB tarafından ödendiğini söyleyen Mengü halkın parasının nasıl Roma'da catır cutur yendiğini itiraf etti.

"Herkes kendi parasını ödesin, derseniz, tahmin ediyorsunuz ki bizim kendi cebimizden böyle bir şey yapmamız, hangi siyasinin uçağına biniyorsak onun parasını biz ödeyelim, o bizim boyumuzu katbekat aşıyor." diyen Mengü, "Ha ama sağ olun sizin destekleriniz sayesinde biz de tabii ki Reuters büyüklüğüne CNN International büyüklüğüne gelirsek hiç merak etmeyin…

Önce ben öderim. Yani anlatabiliyor muyum? Hatta söz olmasın, onun uçağına bindi demesinler diye kendimiz uçak tutar gideriz. Yani mesele o değil. Fakat şu anda Türkiye'de o noktada değiliz” ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

6

3

4

0

2

0

0

3

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading