DOLAR
9.3466 0.17
EURO
10.9009 0.46
ALTIN
533.50 0.76
BIST
1417.7 0.58

MHP'li Yalçın'dan Akşener'e ağır sözler: Tel tel döküleceksiniz

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e sert sözlerle yüklendi. Yalçın, “Çok uzak olmayan bir gelecekte lime lime olacaklar, tel tel döküleceklerdir.” dedi.

Gündem 14.10.2021, 19:22 14.10.2021, 20:16
MHP'li Yalçın'dan Akşener'e ağır sözler: Tel tel döküleceksiniz

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e karşı ağır açıklamalar yaptı.

Sosyal medya hesabı üzerinden bir dizi paylaşımda bulunan Yalçın, “İP’in yöneticileri pişkin, utanmaz ve arsız bir tavırla hâlâ milliyetçi-Ülkücü Hareket’in kutsallarıyla sembollerini istismar etmektedir.” dedi.

“ŞEHİDİMİZİN HATIRASINI İSTİSMAR ETMEYE ÇALIŞTI”

Akşener'in Tokat'ın zile ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaret hakkında da açıklamalar yapan Yalçın, “Ziyaret bahanesiyle şehidimiz Dursun Önkuzu’nun mezarı başında avaneleri üzerinden çatışma çıkararak şehidimizin aziz hatırasını istismar etmeye çalışmıştır.” dedi.

“LİME LİME OLACAKLAR”

“Asr-ı Saadet’teki fitne kaynağı Dırar Mescidi cemaatinin modern versiyonu olan İP taifesi; işlerine geldiği zaman Ülkücülük prim yaptığı için “Ülkücüyüz!” demekte, onun yüksek itibarından hâlâ nemalanmaya çalışmaktadır.” diyen Yalçın, sözlerine şöyle devam etti:

“HDP'yi meşrulaştırma çabası içindeki İP; hem bizim nazarımızda hem de milletimizin nezdinde beslendiği bir ideolojik damar ve kök olmayan, siyaseten nesebi gayrisahih bir oluşumdur. İP’liler Ülkücülük konusunda zerre kadar samimi değillerdir. Hakikatte Ülkücü kimliğinin yanından bile geçemezler. Onların niyeti, maksadı başkadır.

Biz, İP Müdiresiyle nasipsiz ve nesepsiz partisinin hazin akıbetini şimdiden görür gibiyiz: Çok uzak olmayan bir gelecekte lime lime olacaklar, tel tel döküleceklerdir!”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Anketi Tümü
İstanbul'da son zamanlarda artan trafik sorununun sebebi nedir?