Meteoroloji gün ve saat verdi: İl il uyarıldı! O illerimizde sağanak yağış etkisini gösterecek

Meteoroloji’den yapılan son dakika hava durumu verilerine göre, sağanak yağış yurt genelinde etkisini gösterecek. Bugün akşam saatlerinde ve yarın sabah saatlerinde bazı illerimizde sağanak yağış etkili olacak.

Gündem 08.08.2022, 19:46
Meteoroloji gün ve saat verdi: İl il uyarıldı! O illerimizde sağanak yağış etkisini gösterecek

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü verilerine göre bugün akşam saatlerinde ve yarın sabah saatlerinde yurdun belli kesimlerinde sağanak yağış bekleniyor.

Meteorolojiden yapılan uyarılarda sağanak yağışların etkisini sürdürecek. bugün akşam saatlerinde ve yarın sabah saatlerinde yurdun belli kesimlerinde sağanak yağış tahmin ediliyor.

SAĞANAK YAĞIŞ, BUGÜN VE YARIN ETKİSİNİ SÜRDÜRECEK

Dün akşam saatlerinde Eskişehir’de görülen sağanak yağış, bugün de etkili oldu. Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü’nün hava tahmin raporuna göre, Eskişehir'de yağışlı havanın akşam saatlerinden itibaren aralıklarla etkili olması bekleniyor. Kent merkezinde ve ilçelerde beklenen sağanak yağışın, yarın sabah saatlerinde de etkili olacağı tahmin ediliyor. Sağanak yağışa yer yer gökgürültülü sağanak yağışın eşlik etmesi bekleniyor.

ÇEVRE İLLERDE DE SAĞANAK YAĞIŞ BEKLENİYOR

Ayrıca bölgede yer alan Kütahya, Bilecik ve Bursa'da da hem kent merkezlerinde hem de ilçelerde sağanak yağışın etkili olması bekleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!