Yandex Metrica

DEM Partili Tunceli Belediyesi'nden skandal adım! 'Dersim' olarak değiştirildi

DEM Partili Tunceli Belediyesi'nden skandal adım! 'Dersim' olarak değiştirildi

DEM Partili Tunceli Belediyesi, sosyal medyada skandal bir adıma imza attı. Belediyenin resmi sosyal medya hesabının kullanıcı adı 'Dersim Belediyesi' olarak değiştirildi.   

Gündem

02.05.2024, 12:23

Tunceli ile ilgili daha önce skandal açıklamalarda bulunan DEM Partili Cevdet Konak, Tunceli Belediyesi'nin sosyal medya hesabının kullanıcı adını "Dersim" olarak değiştirdi. 

31 Mart Yerel Seçimlerinde DEM Parti yönetimine geçen Tunceli Belediyesi'nin yeni başkanı Cevdet Konak'tan skandal bir olaya imza attı.

Survivor'da elenen kim oldu, Furkan mı, Yunus Emre mi? Survivor'da elenen kim oldu, Furkan mı, Yunus Emre mi? Haberi Görüntüle

BELEDİYE HESABININ İSMİ 'DERSİM BELEDİYESİ' OLARAK DEĞİŞTİRİLDİ

Türkiye Komünist Partisi'nden, DEM Parti'ye geçen Tunceli Belediyesi'nin resmi sosyal medya hesabının ismi "Dersim Belediyesi" olarak değiştirildi.

Söz konusu değişiklik sosyal medyada infial yarattı. Çok sayıda vatandaş Tunceli Belediyesi'nin 'Dersim' ismiyle değiştirilmesine yoğun tepki gösterdi.

Erzurum'da yarın okullar tatil mi edildi 15 Mayıs? Erzurum'da yarın okullar tatil mi edildi 15 Mayıs? Haberi Görüntüle

HESAP KAPATILDI

Öte yandan Tunceli Belediyesi’nin resmi hesabının DEM Parti tarafından Dersim Belediyesi olarak değiştirilmesinin ardından hesap kapatıldı.

Bayraktar TB3 testleri hız kazandı! Art arda 3 test başarıyla tamamlandı Bayraktar TB3 testleri hız kazandı! Art arda 3 test başarıyla... Haberi Görüntüle

'DERSİM, KÜRDİSTAN'DIR' DEMİŞTİ

DEM Partili Başkan Konak, "Dersim Kürdistan'dır, Kürdistan Dersim'dir" açıklaması yapmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Loading