Kılıçdaroğlu yalanı tutmayınca çark etti! 'Sen ihale tarafı değilsin'

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan bir kağıt göstererek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef gösterip 'Erdoğan'ın ıslak imzası' diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 2 gün sonra kendi yalanını ifşa etti.

Gündem 01.02.2022, 14:45 01.02.2022, 15:11
Abone ol

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan paylaştığı videoda, altında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasının yer aldığı bir belgeyi kameralara gösterip "Erdoğan'ın ıslak imzalı ihale belgesi'' diyerek vatandaşları kandırmaya çalıştı.

2 GÜN SONRA ÇARK ETTİ

Twitter hesabından paylaştığı videoda “Bu belgelerde senin imzan var” diyen Kemal Kılıçdaroğlu bugünkü CHP grup toplantısında sözlerinden çark ederek, “Ben imzan var demedim, sen ihale tarafında değilsin” diye konuştu. 

'BEN İHALELERE İMZA ATMAM BAY KEMAL'

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz Trabzon'da toplu açılış töreninde Kılıçdaroğlu'nun ihale yalanını ortaya çıkararak şunları ifade etmişti:;

''Bir kadın vardı ya büyük yalan söyleyeceksin. Bunları dediler mi. Sonra ne oldu, şimdi yargı aldı tutukladı, şimdi cezaevinde. Kime çalışıyordu bunlar, CHP'ye. Bay Kemal de yalanı bunlardan öğrendi. Geçen akşam çıkmşı benim TV programımın olduğu saatte o da açıklama yapıyor. Bu açıklamayı yaparken yine bir yalan, ihale yapmışız ve müteahhit firmalara burayı 3 kat fazla rakamla verdiğimizi söylüyor. Bir kağıt gösteriyor, altında güya benim imzam var. Ben ihalelere imza atmam Bay Kemal, yalancılığını ispat ettin. Ulaştırma Bakanı'ma dedim ki dersini ver. Ertesi akşam Adil Bey çıktı buna güzel bir ders verdi." 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!