banner2

Kahramanmaraş'ta deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 10 Mayıs Kahramanmaraş'ta yeni bir deprem mi oldu, ne zaman, kaç büyüklüğünde?

10 Mayıs Kahramanmaraş'ta yeni bir deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesini her an güncel tutuyor. Vatandaşlar internette deprem mi oldu, ne zaman, kaç büyüklüğünde? diye internette arama yapıyor. 10 Mayıs 2023 tarihinde Kahramanmaraş'ta deprem mi oldu, kaç şiddetinde? İşte, AFAD ve Kandilli deprem verileri...

Gündem 10.05.2023, 22:38
Abone ol
Kahramanmaraş'ta deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 10 Mayıs Kahramanmaraş'ta yeni bir deprem mi oldu, ne zaman, kaç büyüklüğünde?

AFAD Son dakika olarak duyurdu. AFAD ve Kandilli'nin paylaştığı veriler sonrası internette, Deprem mi oldu? Kahramanmaraş'ta deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 10 Mayıs Kahramanmaraş'ta yeni bir deprem mi oldu, ne zaman, kaç büyüklüğünde? sorularına yanıt aranıyor. İşte, AFAD ve Kandilli deprem verileri...

KAHRAMANMARAŞ'TA DEPREM Mİ OLDU?

Kahramanmaraş'ta deprem mi oldu? AFAD'ın resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma göre, Kahramanmaraş'ta deprem meydana geldi.

Kahramanmaraş meydana gelen depremin 3.6 büyüklüğünde olduğu belirtildi. Saat 21.39'da gerçekleşen depremin derinliği 6.23 km olarak ölçüldü.

AFAD SON DEPREMLER

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!