banner2

İzmir'de 28 Şubat kafası hala devam ediyor! Başörtülü kadınlara aşağılık saldırı: Allahsız!

İzmir'de 28 Şubat dönemini hatırlatan bir skandal yaşandı. Başörtülü bir kadın minibüste saldırıya uğradı. Seçimlerde Millet İttfakı'nı destekleyip Kemal Kılıçdaroğlu'na oy veren bir kişi, başörtülü kadını sözleriyle hedef aldı. Saldırgan kadın, "Eşek olmasanız Tayyip'e vermezsiniz be Allahsız" diyen kişiye sosyal medyada tepki yağdı.

Gündem 26.05.2023, 16:53 26.05.2023, 18:31
Abone ol

İzmir'de 28 Şubat döneminin o karanlık zihniyetini tekrar yansıtan bir olay meydana geldi. Başörtülü bir kadın minibüste seçimlerde Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyen bir kişin saldırısına uğradı. 

BAŞÖRTÜLÜ KADINA HAKARETLER YAĞDIRDI 

İzmir'de hayrete düşüren  bir olay yaşandı. Millet İttifakı'na oy veren bir kişi, metroda çaprazında oturan başörtülü kadını sözleri ve hareketleriyle hedef aldı. Herkesin içinde bağırarak başörtülü kadına hakaretler yağdıran  kişi, "Eşek olmasanız Tayyip'e vermezsiniz be Allahsız" dedi. 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI 

Başka bir yolcu ise o anları kayıt altına alıp, başörtülü kadına yapılan hakaretler sosyal medya üzerinden paylaşıldı. 

"KALPLERİ KİN DOLU"

Söz konusu video hızla yayıldı. Başörtülü vatandaş üzerinden milli iradeyi hedef alan kadına tepki yağdı. İşte o yorumlardan birkaçı…

"Kalp yaptıklarına bakmayın kalpleri kin ve nefretle dolu!"
"Artık midemizi bulandırıyorsunuz."

"Ahlak edep saygı sıfır!"
"Kendisinden başkasına saygısı yok!"

"BAŞA GELSELER..."

"Dua edin Erdoğan gibi bir Cumhurbaşkanı var bu ülkede. Sahip çıkın ki bu sapkınlar daha başa gelemeden iğne ucu kadar umut ile insanımıza neler diyorlar. Başa gelseler inanın evden dışarı çıkartmazlar kendileri gibi olmayanı.""Seçim yaklaştıkça çirkefliklere başladılar..."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!