banner2

İstanbul'da özel üniversite binası çöktü! Faciadan dönülen anlar kamerada

Küçükçekmece'de, yan tarafındaki inşaatın istinat duvarındaki hasar nedeniyle boşaltılan Arel Üniversitesi binası istinat duvarıyla birlikte çöktü. Binanın akşam saatlerinde boşaltılmış olması olası bir facianın önüne geçti

Gündem 24.10.2022, 00:17 24.10.2022, 00:44
Abone ol

İstanbul'da bir facianın eşiğinden dönüldü. Küçükçekmece'de, yan tarafındaki inşaatın istinat duvarındaki hasar nedeniyle boşaltılan Arel Üniversitesi binası istinat duvarıyla birlikte çöktü.

UZAKTAN EĞİTİME GEÇİLMİŞTİ

Olay, dün 16.00 sıralarında Küçükçekmece'nin Sefaköy semtinde meydana geldi. Arel Üniversitesi'nin yanında yapılan bir inşaatın istinat duvarının çökmesi binada göçüğe neden oldu. Üniversite binası ve çevre binalar tedbir amaçlı boşaltıldı. İhbar üzerine polis, itfaiye ve AFAD ekibi sevk edildi. İstinat duvarını doldurmak için hafriyat çalışmaları devam ederken, üniversite tedbir amaçlı bir süreliğine uzaktan eğitime geçtiğini duyurdu. 

O ANLAR KAMERADA

Gece saatlerinde ise kıorkulan oldu ve istinat duvarıyla birlikte üniversite binasının bir bölümü büyük bir gürültüyle çöktü. Göçük anı cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!