Yandex Metrica

Sitede Ara

Hatay kalıcı hastanesine kavuştu! Bakan Koca, Defne Hastanesi'nin görüntülerini paylaştı

Hatay kalıcı hastanesine kavuştu! Bakan Koca, Defne Hastanesi'nin görüntülerini paylaştı

Yapımı 60 gün süren Defne Hastanesi geçtiğimiz günlerde hizmete açılmıştı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Bu hepimizin ortak eseri" notunu düştüğü sosyal medya paylaşımında hastaneye ait yeni görüntüleri paylaştı.

Gündem

23.01.2024, 22:21

Türkiye'yi derinden sarsan Kahramanmaraş merkezli çifte felaketin ardından devlet, yaraları sarmaya devam ediyor. 11 ilde büyük yıkıma neden olan ve en çok hasar alan Hatay'ın Defne ilçesinde 60 günde yapımı tamamlanan Defne Devlet Hastanesi, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla hizmete açıldı.

Terör sığınakları imha ediliyor: Birçok silah ve mühimmat ele geçirildi Terör sığınakları imha ediliyor: Birçok silah ve mühimmat ele geçirildi Haberi Görüntüle

1044 SAĞLIK ÇALIŞANI GÖREV ALIYOR

51 yoğun bakım yatağı, 41 acil müşahede yatağı, 11 ameliyathane, yoğun bakım, diyaliz, endoskopi, kolonoskopi, MR, tomografi, ultrason görüntüleme üniteleri ile diş polikliniği de bulunan, tüm branşlarda hizmet veren hastanede 256'sı hekim 1044 sağlık çalışanı görev alıyor.

3 çocuklu aileye 17 bin TL mi verilecek? Üç çocuğu olana asgari ücret kadar yardım mı yapılacak? 3 çocuklu aileye 17 bin TL mi verilecek? Üç çocuğu... Haberi Görüntüle

HEPİMİZİN ORTAK ESERİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Defne Devlet Hastanesi'ne ait bu görüntüler dün çekildi. Hatay kalıcı bir hastaneye kavuştu. Bu hepimizin ortak eseri." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading