banner2

Erdoğan, Belçika'daki gurbetçi Türklere seslendi: '14 Mayıs bizim için bir uyanış olacak'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Belçika'da Avrupalı Türklerle Buluşuyoruz" etkinliğine telefonla katılarak burada yaşayan Türklere seslendi. Erdoğan, "İnşallah 14 Mayıs bizim için yeniden sandıkların patlatıldığı bir uyanış olacak ve Avrupa da buna en güzel cevabı verecek." dedi

Gündem 28.01.2023, 00:26 28.01.2023, 02:30
Abone ol
Erdoğan, Belçika'daki gurbetçi Türklere seslendi: '14 Mayıs bizim için bir uyanış olacak'

 Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Efkan Ala başkanlığındaki heyetin Belçika'nın Heusden-Zolder bölgesinde "Belçika'da Avrupalı Türklerle Buluşuyoruz" etkinliğine telefonla katılarak buradaki gurbetçi vatandaşlara seçimle ilgili konuştu. 

"HALKIMIZ ŞİMDİDEN 14 MAYIS'A HAZIRLANIYOR"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yağmura rağmen hamdolsun halkımız şimdiden 14 Mayıs'a hazırlanıyor. Ben inanıyorum ki Belçika'da sizler şimdiden seçime hazırlanıyorsunuz." diye konuştu.

Belçika'daki vatandaş buluşmasına gösterilen ilgiye teşekkürlerini ileten Erdoğan, kendisinin de bugün Bilecik'te toplu açılışa katıldığını ve 30 bin kişinin katıldığı miting yaptığını ifade etti.

"SANDIKLARIN PATLATILDIĞI BİR UYANIŞ OLACAK"

Seçime hazırlanan tüm görevlilere Türkiye'den selamlarını gönderdiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İnşallah 14 Mayıs bizim için yeniden sandıkların patlatıldığı bir uyanış olacak ve Avrupa da buna en güzel cevabı verecek." dedi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!