banner2

Buzim Belediye Başkanı Nanic: 'Türkiye her zaman Bosna'nın yanında oldu'

Bosna Hersek Buzim (Bujim) Belediye Başkanı Mersudin Nanic, Bujim'de yapılan yatırımlar ve desteklerden dolayı Türkiye'ye minnettar olduklarını ifade etti.

Gündem 29.09.2021, 12:25
Abone ol
Buzim Belediye Başkanı Nanic: 'Türkiye her zaman Bosna'nın yanında oldu'

Bosna Hersek Buzim Belediye Başkanı Mersudin Nanic, meclis üyeleri ve iş adamlarından oluşan heyet, Yalova'nın Altınova ilçesini ziyaret ederek, kendilerine verilen desteklerinden dolayı Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve iş adamlarına teşekkür etti. İlçeyi gezip çeşitli temaslarda bulunan heyet, Hersekzade Ahmet Paşa Külliyesi, Altınova Belediyesi Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi ve Engelsiz Kuş Gözlem Kulesi ile Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi ile 2 kilometrelik doğal sahile sahip olan Hersek plajına hayran kaldı.

Bosna Hersek Buzim Belediye Başkanı Mersudin Nanic, "Türkiye ve Altınova ile yıllardır çok iyi ilişkilerimiz var. Altınova Belediye Başkanımız bize çok destek oldu. Köklü bir dostluğumuz var ve bu daim olacak. Biliyoruz ki, Altınova ve Türkiye, Bosna'ya yardım etmeye, kucak açmaya devam edecektir. Dostluğumuzun, birlik ve beraberliğimizin bozulmasına asla izin vermeyeceğiz" dedi.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!