Yandex Metrica

Sitede Ara

Başıböş köpekler dehşet saçmaya devam ediyor! Bu kez adres Van

Başıböş köpekler dehşet saçmaya devam ediyor! Bu kez adres Van

Van'da bir genç kız 6 başıboş köpeğin saldırısına uğradı. Tuşba ilçesinin Yüzüncü Yıl Üniversitesi yolu üzerinde meydana gelen olayda genç kızın 6 köpekten kaçtığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Gündem

19.04.2024, 01:04

Bşıboş köpek dehşeti korku salmaya devam ediyor. Saldırılar birçok kişinin yaralanmasına hatta çocukların da aralarında olduğu birçok mağdurun hayatını kaybetmesine neden oluyor.

Töreleri gereği ülkesinde öldürecekmiş! Hayvan gübresinin içinde kan donduran cinayet! Töreleri gereği ülkesinde öldürecekmiş! Hayvan gübresinin içinde kan donduran cinayet! Haberi Görüntüle

TİTİZ ÇALIŞMALAR BEKLENİYOR

Sokaklarda gün geçtikçe tehlikeli bir hal almaya başlayan başıboş köpeklerle ilgili yetkililerden daha titiz çalışmaları beklenirken, istenmeyen olaylar serisine bir yenisi daha eklendi.

Türkiye, Avrupa'yı geçti! Dünyada nüfusun en yüksek olduğu ilk 20 ülke belli oldu! İşte Türkiye'nin sıralaması... Türkiye, Avrupa'yı geçti! Dünyada nüfusun en yüksek olduğu ilk 20... Haberi Görüntüle

6 BAŞIBOŞ KÖPEK GENÇ KIZA SALDIRDI

Ne zaman meydana geldiği henüz bilinmeyen olay, Van'ın Tuşba ilçesinde bulunan Yüzüncü Yıl Üniversitesi yolu üzerinde gerçekleşti.

Yoldan geçen bir genç kız, kendisine doğru koşarak yaklaşan bir köpeği savuşturmak isterken diğer 5 köpek birden kıza hamle yaptı.

Suriye'deki bayrak provokatörü yakalandı: Suriye'deki bayrak provokatörü yakalandı: "Türk halkından özür diliyoruz" Haberi Görüntüle

GENÇ KIZIN AKIBETİ BELLİ DEĞİL

Üzerine gelen köpeklerle şoka giren genç kız, kendini korumaya çalışarak kaçarken güvenlik kamerası alanından çıktı.

Genç kızın akıbeti henüz bilinmiyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading