Bakan Koca'dan dikkat çeken paylaşım: Carpe Diem! Beklediğin anı yaşa

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, sağlık çalışanlarının özlük hakları için yayımlanacak yeni yönetmeliğe gönderme yapıp, "Beklediğin anı yaşa. Yönetmeliğin yayınına az kaldı." dedi.

Gündem 11.08.2022, 21:53
Bakan Koca'dan dikkat çeken paylaşım: Carpe Diem! Beklediğin anı yaşa

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi sonrasında açıklamalarda bulunmuş, sağlık çalışanlarının özlük haklarına ilişkin yeni bir yönetmeliğin sinyalini vermişti. Yeni bir paylaşımda bulunan Sağlık Bakanı Koca, Beklediğin anı yaşa. Yönetmeliğin yayınına az kaldı." diyerek müjdeli haberi verdi.

15 AĞUSTOS'TA DEVREYE GİRECEK

Bakan Koca açıklamasında, "Yeni bir yönetmelik hazırladık. Adaleti temin etmeye, emeğe karşılığını vermeye odaklandık. Taslak ilgili kurumların görüşlerine açıldı. Yakında yayımlanarak 15 Ağustos'ta devreye girecek. Hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın memnuniyeti ile sorunlar daha kolay çözülecek" ifadelerini kullanmıştı.

BEKLEDİĞİN ANI YAŞA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, sağlık çalışanları için yeni bir yönetmelik yayınlacağını vurgulayıp, "Carpe Diem (anı yaşa)" ifadelerini kullandı. Bakan paylaşımında, "Beklediğin anı yaşa. Yönetmeliğin yayınına az kaldı." dedi.

"SİZDEN ÖNCE OKUYANLAR BÖYLE DİYOR"

Söz konusu paylaşımın ardından ikinci bir paylaşım yapan Bakan Koca, ""Resmi Gazete'nin sağlık çalışanlarının beklentisini bu kadar iyi ifade eden bir başka sayısı belki de olmamıştı." Sizden önce okuyanlar böyle diyor." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!