banner2

Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na TOGG tepkisi: Siparişini şimdiden ver kuyruğa gir

Partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan MHP lideri Devlet Bahçeli, ''Hani nerede' diyerek TOGG'u eleştiren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi. Bahçeli, ''Kılıçdaroğlu 'hani nerede' demişti. 29 Ekim'de gördük. Sana bir kötü haber vereyim, TOGG'un seri üretimi 2023 yılında başlıyor buna şimdiden hazır ol, siparişini vermek için de şimdiden kuyruğa gir'' diye konuştu.

Gündem 01.11.2022, 10:37 01.11.2022, 12:46
Abone ol

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündemin öne çıkan başlıklarını değerlendiriyor. Bahçeli'nin grup konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde;

''2023'TE BAŞARMANIN DIŞINDA BİR SEÇENEK TANIMIYORUZ''

Dengeli ve dirayetli siyasetimizle 2023'ün yol haritasını hazırlıyoruz. Sürekli faal halindeyiz. 2023'te başarmanın dışında bir seçenek tanımıyoruz. Siyasi faaliyetlerimizle sürekli arazide bulunuyoruz. Başarıyı hake den bir irademiz. Başarıyla yükselecek bir ülkemiz olduğunu çok iyi biliyoruz. 85 milyon Türk vatandaşımızın tamanına el uzatıyoruz. Hiç kimseyi öteki görmüyor ve ötekileştirmiyoruz.

''YORULMAMIZI BEKLEYENLER HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAYACAKLARDIR''

Bu ilhamla Türkiye'nin her yerindeyiz. Köylülerimizin her sorunu sorunumuz, talepleri siyasi ahlakımıza emanettir. Onlara için ne yapsak azdır, yetersizdir. Türkiye'yi doyuran vatandaşlarımıza ne yapsak azdır yetersizdir. Arka ayağı ile kulaklarını kaşıyan köylüleri bilemez. Yaparsa Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi yapar. Yorulmamızı bekleyenler biliniz ki hayal kırıklığına uğrayacaktır. Durmayacağız, açık hava toplantısı halkalarımıza kasımda da devam edeceğiz.

"TÜRK MİLLETİ BAĞIMSIZLIĞINA DÜŞKÜN BİR MİLLETTİR"

Türk milleti adına 20. yüzyılın ilk çeyreğinde bir asırlık olaylar olmuştur. 1900 ile 1925 yılları tarihin akış hızının hiç olmadığı kadar yavaşladığı bir zaman aralığıdır. Bitmeyen savaşlar, dinmeyen kanamalar, azalmayan operasyonlar, ara vermeyen şer oyunları, çöken imparatorluk, kaybedilen topraklar bizim hazin gerçeklerimizden bazıları olarak hala milli hafızalardadır.Haçın hilale tahammülsüzlüğünün özünde Türk ve İslam düşmanlığı yatıyordu. Vatan topraklarını kana bulayanlar geldikleri gibi giderken arkalarında korkunç zulüm sahneleri bırakmıştır. Eşi benzeri az görülmüş bir beka meselesi verildi. Bir Türk devleti yıkılıp yeni bir Türk devleti kuruldu. Aralıksız cepheden cepheye koştuk durduk. Meydan okuduk ancak istiklal ve istikbal mücadelemizden en küçük bir taviz vermedik. Çünkü Türk millet bağımsızlık onuruna düşkün bir millettir. 20. yüzyılın ilk çeyreğinde bir imparatorluk kaybettik, tarihi süreklilik içinde yeni bir Türk devletini de fiile geçirmeyi başardık. Osmanlı İmparatorluğunun küllerinden tıpkı bir anka kuşu gibi milli devlet formatında Türkiye Cumhuriyeti doğdu ve yerini aldı. Türkiye Cumhuriyetini kuranlar gökten zembile inmemiştir. Hepsi Osmanlı İmparatorluğu döneminde hayata gözlerini açmışlar, Osmanlı İmparatorluğu'na hizmet etmişlerdir. Başka bir alternatif kalmadığından Türkiye Cumhuriyeti'nin doğumunu sağlamışlardır.

TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONU

Türk milletine hizmet azmi Türkiye Yüzyılı ile daha da zirveye çıkacaktır. 3 Kasım 200 yılında gerçekleştirdiğimiz 6. Olağan Büyük Kurultayı'nda açıklamıştık. O günkü sözleşmemizle bugünkü Türkiye Yüzyılı üst üste çakışmış ve Türkiye ve Türk milleti muazzam bir uyanışa ve kalkışa geçmiştir. Biz Sayın Cumhurbaşkanının 'Gelin Türkiye Yüzyılı'nı birlikte oluşturalım' davetine icabet ediyor, çağrıya kulak veriyor. Buna da hazır olduğumuzu açık yüreklilikle dile getiriyoruz. Türkiye Yüzyılı, Türk milletinin zafer atılımıdır. Türkiye Yüzyılı vizyonunun ruhunu ve özünü ifade eden 17 başlığı yaralı buluyor destekliyoruz. Dünyadan Türkü ve Türkiye'yi çekip çıkarın geriye hiçbir şey kalmayacaktır. Tarihi yazan Türk milletine de Cumhuriyet'in yeni yüzyılına mühür vurmak yakışacaktır.

MİLLİ SAVUNMA ARAÇLARI

Türkiye'nin hiç şakası yoktur. Milli güvenliğimizin risk ve tehlikelere atılması diye bir şey söz konusu olamayacaktır. Ülkemize zarar vermeyi amaçlayan üzerimize hesap yapan terör çeteleri dikkat etsinler akıllarını başlarına alsınlar. Yerli ve milli silah sanayimiz imrenilecek seviyededir.

KILIÇDAROĞLU'NA TOGG TEPKİSİ: ŞİMDİDEN SİPARİŞ VER KUYRUĞA GİR

61 yıl sonra Türkiye'de bir çığır açılmıştır. Hayaller sonunda gerçeğe dönüşmüştür. Kılıçdaroğlu sana kötü haber vereyim. TOGG'un seri üretimi 2023'te başlıyor. 'Yapamazsınız' diyenler şimdi ters köşededir. Kılıçdaroğlu 'hani nerede' demişti. 29 Ekim'de gördük. Şimdiden sıraya gir sipariş ver. Zaman bulursan yolunu öğrenirsen Gemlik'e gitmeyi tavsiye ediyorum. Sayın Kılıçdaroğlu parlak beyinleri uzaklarda değil Ahmet'te Mehmet'te ara yabancısı olduğun Türk milletinde ara ve mutlaka bulacağını da kafandan çıkarma. Kılıçdaroğlu, ABD ve bazı Avrupa ülkelerinde parlak beyin ararken pırıl pırıl zekalarıyla vatan evlatları Gemlik'te harikalar yaratmışlardır. Bayraktar Akıncı'yı, Tayfun Füzesi'ni yapmak için ter akıtan Türk milletidir. 'Yapamazsınız, edemezsiniz' diyenlere bakın. Hepsi etki ajanlarıdır. Hayaller sonunda gerçeğe dönüşmüştür. Gemlik kampüsü göz kamaştırmış, TOGG muazzam bir başarıya imza atmıştır. Üretemezsiniz diyenler uçurumun dibindedir. Satamazsınız diyenler de yakında tel tel dağılacaktır. İnandık ve dedik ki; bir Türk dünyaya bedeldir. Türk milleti zekidir, çalışkandır dedik. Her şey ortada. 2023 yılına kafdar üretilecek 1 milyon otomobille milli gelirimize 50 milyar dolar seviyesinde bir gelir sağlanacak.

''KILIÇDAROĞLU ÖNCE ADAY OL SONRA KONUŞ''

Bizim tok esirlerle yürüyecek yolumuz yoktur. Kılıçdaroğlu 'Erdoğan benim aday olmamdan çok korkuyor' demiş. Korkaklar Türkiye'yi taşa tutanlardır. Sayın Kılıçdaroğlu davul sende tokmak başkasında önce aday ol sonra konuş.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!