Yandex Metrica

DEM'li belediyelerin skandallar silsilesine bir yenisi daha eklendi! Diyarbakır Belediyesi siteden Türk bayrağını kaldırdı!

DEM'li belediyelerin skandallar silsilesine bir yenisi daha eklendi! Diyarbakır Belediyesi siteden Türk bayrağını kaldırdı!

Diyarbakır Belediyesi'nde  yine bir skandal yaşandı. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından belediye meclisinde Türk bayrağının kaldırılmasına tepkiler devam ederken bu kez de aynı durum belediyenin internet sitesinde yaşandı.

Gündem

24.04.2024, 00:17

DEM Parti'nin kazandığı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından meclis salonundaki Türk bayrağını kaldırdığı tespit edilmişti. Son olarak Diyarbakır Belediyesi’nin resmi web sitesinde bulunan Türk Bayrağı da kaldırıldı.Bayrak gelen tepkilerin ardından aynı şekilde geri eklendi.

Görüntüler dehşete düşürdü! Amasya'da et entegre tesisinde büyükbaş hayvana sopa ve baltalı işkence Görüntüler dehşete düşürdü! Amasya'da et entegre tesisinde büyükbaş hayvana sopa... Haberi Görüntüle

TEPKİLERDEN SONRA SİTE KAPATILDI 

Tepkilerin ardından siteye girmek isteyenler "Web sitemiz şu an bakım modundadır. Anlayışınız için teşekkürler" uyarısıyla karşılaştı.Ve site bir süre bakıma alındıktan sonra Türk bayrağı eklenerek yeniden açıldı.

18 Mayıs bugün İstanbul'da hangi yollar kapalı, saat kaçta açılacak? Bugün yollar neden kapalı? 18 Mayıs bugün İstanbul'da hangi yollar kapalı, saat kaçta açılacak?... Haberi Görüntüle

DEM PARTİLİLERDEN YENİ BİR BAYRAK SKANDALI 

Yerel seçimlerde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ni kazanan DEM Parti'nin skandalla silsilesine bir yenisi daha eklendi.Diyarbakır'da seçimleri kazanan DEM Parti, meclis salonunda bulunan Türk bayrağını kaldırmıştı. Salonun aralık ayında çekilen karelerinde Türk bayrağının olduğu görülürken, nisan ayında çekilen karelerde ise kaldırıldığı ortaya çıkmıştı.Yaşananlar sonrası Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tepkilerin ardından Türk bayrağını olması gerektiği yere astı ve görüntüler kabul edilmedi. 

Seçimlere 35 gün kala yapılmış! Rakamları okumakta zorlanabilirsiniz: CHP'den AK Parti'ye geçen belediyenin borcu dudak uçuklattı! Seçimlere 35 gün kala yapılmış! Rakamları okumakta zorlanabilirsiniz: CHP'den AK... Haberi Görüntüle

RESMİ İNTERNET SİTESİNDE YER ALAN TÜRK BAYRAĞI KALDIRILDI 

O olaya iişkin tepkiler devam ederken  bu kez de DEM Parti yönetimindeki Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin resmi internet sitesinde yer alan Türk bayrağı kaldırıldı.Tepki çeken uygulamalara bir yenisinin daha eklenmesiyle birlikte sosyal medyada kullanıcıları büyük tepki gösterdi. 

Aziz Yıldırım Sezgin Gelmez'e Aziz Yıldırım Sezgin Gelmez'e "atçı" dedi! Sezgin Gelmez kimdir? Haberi Görüntüle

ATATÜRK VE ERDOĞAN'A KÜFÜR EDİLDİ 

Sur Belediyesi'nde değişim töreninde Atatürk ve Erdoğan'a hakaret edildi. Öte yandan Cumartesi  ortaya çıkan görüntülerde DEM Parti tarafından kazanılan Sur Belediyesi'nde Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edildi.

Üç ilçede eş zamanlı operasyon: Zekat paralarını PKK'ya göndereceklerdi! Üç ilçede eş zamanlı operasyon: Zekat paralarını PKK'ya göndereceklerdi! Haberi Görüntüle

FOTOĞRAFLARA BAKILARAK HAKARET EDİLDİ

Belediye binasına giren DEM Partililer; Mustafa Kemal Atatürk ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını görünce, "Kaldırın bu kebrağların (p...venklerin) fotoğraflarını" diyerek hakaret etti.Daha sonra ise olayın araştırılması için İçişleri Bakanlığı, mülkiye müfettişi görevlendirdi.

Bakan Şimşek açıkladı: Türk Yatırım Fonu kuruyoruz Bakan Şimşek açıkladı: Türk Yatırım Fonu kuruyoruz Haberi Görüntüle

MÜFETTİŞ GÖREVLENDİRİLDİ 

Sosyal medyadan paylaşımda bulunan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “DEM Parti yöneticilerinin Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğraflarına yönelik hakaret içeren sözleriyle ilgili mülkiye müfettişi görevlendirilmiştir” dedi.

AK Parti'den BM kararı sonrası İsrail'e net mesaj: Barbarlığı durduracağız! AK Parti'den BM kararı sonrası İsrail'e net mesaj: Barbarlığı durduracağız! Haberi Görüntüle

OLAYDA BİR KİŞİ TUTUKLANDI 

Bakan Yerlikaya, akşam saatlerinde yaptığı ikinci paylaşımında ise hakaret içeren sözler sarf eden U.G. isimli şüphelinin Diyarbakır Emniyeti tarafından gözaltına alındığını duyurdu. Gözaltına alınan şahıs çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Loading