banner2

Yengeç burcu özellikleri nelerdir? Yengeç burcu olmanın avantaj ve detavantajları nelerdir?

Hassas, alıngan ve sevgi dolu olan Yengeç burçları, çok çabuk hasta olur. Herhangi bir neden yokken bile somurtkan olabilen Yengeç burçları, aşık olduğu zaman ise hiç kimseyi umursamaz. İşte Yengeç burcunun özellikleri...

Genel 21.07.2022, 18:42
Abone ol
Yengeç burcu özellikleri nelerdir? Yengeç burcu olmanın avantaj ve detavantajları nelerdir?

Yengeç burcu özellikleri nelerdir? Yengeç burçlarının olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir? İşte cevaplar...

YENGEÇ BURCU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Yönetici Gezegeni: Ay
Elementi: Su
Niteliği: Öncü
Vücutta karşı geldiği bölge: Göğüs, mide
Renk: Beyaz
Metali: Gümüş
Taş: Akuamarin, Ay taşı, Safir taşı, Zümrüt

Aşırı şekilde hassas, alıngan ve kuruntulu olan Yengeçlerin sorumluluk duyguları çok gelişmiştir. Aynı sorumlulukları başkalarından da beklerler. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler. 

YENGEÇLER SEVGİLERİNİ BELLİ EDEMEZ

Yakınlarını ve arkadaşlarını çok sevmelerine karşın, bunu pek belli etmezler. Kendilerini herhangi bir şekilde inciten kişileri zor bağışlarlar ve yapılan hareketi asla unutmazlar. Müziğe ve dinsel konulara karşı ilgili olan Yengeç burçları, tartışmadan hoşlanmaz. Duygularını sessiz bir şekilde saklarlar.

KİLO ALMAYA MEYİLLİ YAPILARI VARDIR

Gerçek Yengeç Burcu insanı soluk, beyaz tenli, orta ve kısa boylu, yuvarlak yüzlüdür. Vücut yapıları gençliklerinde güzeldirler. Yaşları ilerledikçe, dikkat etmezlerse kilolu tombul bir vücutları olur.

Sevgi dolu ve sahiplenici olan yengeçler, aşık olduğu zaman hiç kimseyi gözü görmez, kırılmaktan ve gücenmekten korkar. Karşı tarafın kendisiyle ilgilenmesini ister.

ÇOK KOLAY HASTALANIR VE DEPRESYONA GİRERLER

Yengeç burçları kolay hastalanır. Fiziksel olarak hiçbir şeyleri olmasa bile, sık sık doktorların kapılarını aşındırırlar. Suyu yeterince tüketmedikleri zaman üreme organlarında düzensizlikler olabilir. Bu durum karşısında, kendisini mutsuz ve depresyonda hissederler.

Yengeç burcu annesi, çocukları için her tür fedakarlıkta bulunabilir. Çok hassastır ve çocuklarının üzerlerine titrer. Çok koruyucu ve kollayıcı olan bu anne, çocuğunun hayatında , her anında yanında olmak isteyecektir. Hayat artık çocuklar için akmaktadır.

Yengeç burçları ise sbırlı yapıları nedeniyle mükemmel baba olurlar. Çocuklarının bütün problemleriyle yakından ilgilidirler. Yengeçler sevdiklerinin kendilerine dayanmadan ayakta durduklarını gördüklerinde diğer burçların aksine hüzünlenirler.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!