Yandex Metrica

Sitede Ara

Tık uğruna canını tehlikeye attı; Galata Köprüsü'nden gemiye atladı

Tık uğruna canını tehlikeye attı; Galata Köprüsü'nden gemiye atladı

Sosyal medyada beğeni almak için çektiği videolarla hem kendini hem de diğer insanları tehlikeye sokan Yunus Emre Özer, bu kez Galata Köprüsü'nden hareket halindeki tur gemisinin üzerine atladı.

Genel

23.01.2024, 17:54

Yunus Emre Özer isimli şahıs beğeni için çektiği tehlikeli videolarla hem kendini hem de diğer insanları tehlikeye sokuyor. Metrobüs ve otobüsün üzerine çıkarak yaptığı tehlikeli yolculuklarıyla tepki çeken Özer bu kez de Galata Köprüsü üzerinden hareket halindeki tur gemisine atladı.

İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını sakladığı yerler tüyler ürpertti! İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını... Haberi Görüntüle

GEMİNİN ÜZERİNE ATLADI

O anları kayıt altına alan Özer, sosyal medyada yayınladığı görüntülerde ilk olarak köprü korkuluklarına tırmanıyor, daha sonra köprünün altından geçen geminin üzerine atlıyor. Görevliler tarafından farkedilen Özer, güverteye indirilip ardından kaptan köşküne götürülüyor. Görevliler gence tepki gösteriyor. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading