banner2

Fenomen olmak isteyen kadının son durağı ruh sağlığı hastanesi oldu

Ordu'nun Ünye ilçesinde fenomen olmak isteyen kadın intihar teşebbüsünde bulundu. Ardından polis ekipleri tarafından ruh sağlığı hastanesine yatırıldı.

Genel 09.11.2021, 14:31
Abone ol
Fenomen olmak isteyen kadının son durağı ruh sağlığı hastanesi oldu

Ordu'da bir kadın önce yola yatarak trafiği kapattı, sonra denize atlayarak intihar etmeye çalıştı. Sosyal medyada fenomen olmak için kurgu yaptığı anlaşılan kadın, polis ekipleri tarafından ruh sağlığı hastanesine götürüldü. 

FENOMEN OLMAYA ÇALIŞIYORMUŞ

Ordu'nun Ünye ilçesinde önce caddede yere yatan, sonra denize atlayarak intihar etmeye çalışan Suna Yeşil'in sosyal medyada fenomen olmak için kurgu yaptığı ortaya çıktı.

Niksar caddesinde bir anda aniden kendini yola atan Suna Yeşil yolu kapatınca olay yerine polis ekibi sevk edildi. 

Bu sırada yerden kalkan kadın gözden kayboldu. Bir süre sonra Atatürk Parkı'nda bir kadının denize atladığı ihbarını alan polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sahile geçti. 

İNTİHAR ETMEYE ÇALIŞTI

Sudan çıkarılan kadın Ünye İskelesi'ne getirildi. Bu sırada az önce yola atlayan kadının, denize atlayan kadınla aynı kişi olduğu belirlendi. 

Akşam saatlerinde ise kaldığı otelin balkonundan intihara kalkışan kadını son anda otel çalışanları kurtardı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Suna Yeşin'in psikolojik sorunları olduğu tespti edilince Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine götürüldü. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!