Eski sözlüsünün evini bastı cinsel saldırıda bulunup başından aşağı kızgın yağ döktü

Hatay'da eski erkek arkadaşının yüzüne kızgın yağ döktüğü kadın yaralandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

Genel 17.12.2021, 08:08
Eski sözlüsünün evini bastı cinsel saldırıda bulunup başından aşağı kızgın yağ döktü

Hatay'da korkunç bir olay yaşandı. Bir kadın daha cinayete kurban gidecekti ama gözü dönmüş sevgilinin hevesi kursağında kaldı.

CİNSEL SALDIRIDA BULUNDU KIZGIN YAĞ DÖKTÜ

Olay, dün akşam saatlerinde Meydan Mahallesi'nde meydana geldi. G.Ç. evdeki misafirlerini gönderdikten sonra kapı çaldı. Kapıyı açan G.Ç., eski nişanlısı R.E.’yi karşısında buldu. R.E., iddiaya göre kıskançlık nedeniyle dövdüğü G.Ç.’ye cinsel saldırıda bulundu. G.Ç.’den birlikte olduğu kişinin fotoğrafını göstermesini isteyen R.E., olumsuz yanıt alınca bu kez de genç kadının başından aşağı kızgın yağ döktü. R.E., bir süre daha dövdüğü G.Ç.’yi, kendisinden geçince öldüğünü zannedip otomobiliyle hastaneye götürdü.

CANİ SEVGİLİ TUTUKLANDI

G.Ç. tedaviye alınırken, polis ekipleri, durumundan şüphelendiği R.E.'yi gözaltına aldı. Saldırıyı genç kadının ailesinin gerçekleştirdiğini öne süren R.E., işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mustafa Resul E, tutuklandı.

GÖZYAŞLARIYLA YAŞADIKLARINI ANLATTI

Yüzünde ağır yanıklar oluşan G.Ç., gözyaşlarıyla yaşadıklarını anlattı. G.Ç., "Kuzenlerimi evde misafir etmiştim. Onlar çıktıktan sonra kapı çaldı. Bir eşyalarını unuttuklarını ve onun için geri döndüklerini düşündüm. Kapıyı açar açmaz içeri eski sözlüm girdi. Boğazıma sarıldı. Nefessiz kaldım. Kiminle birlikte olduğumu, kiminle nişanlandığımı öğrenmek için telefonumu istedi. Bana hap içirdi. Elimi, kolumu bağladı, defalarca yumruk attı. Telefonu vermedim. Sonra üzerime kızgın yağ döktü" dedi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!