banner2

Eren Bülbül'ün kardeşinden Türkiye'yi gözyaşlarına boğan sözler: O kalem için...

Şehit edilen ikizi Eren Bülbül’ün hayatını anlatan ‘Kesişme: İyi ki Varsın Eren’ filmini izleyen Gizem Bülbül duygusal anlar yaşadı. Bir kalemi paylaşamadıkları sahnede gözyaşlarına boğulan Gizem Bülbül 'Eski anılarımız gözümün önünden geçti. Eren’siz geçen 5 yıl, ömür gibi. Onsuz hayat en çok bana ağır geliyor. O benim ikizim, can yoldaşımdı' dedi

Genel 07.01.2022, 10:01 07.01.2022, 10:19
Abone ol
Eren Bülbül'ün kardeşinden Türkiye'yi gözyaşlarına boğan sözler: O kalem için...

Trabzon Maçka'da 5 yıl önce teröristler tarafından şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün ikiz kardeşi Gizem, Eren'in hayatının anlatıldığı 'Kesişme: İyi ki Varsın Eren' filmini izlerken gözyaşlarına boğuldu. 

'ESKİ ANILARIMIZ GÖZÜMÜN ÖNÜNE GELDİ'

Sabah gazetesinin haberine göre, filmde, Eren ve Gizem'in de olduğu okula giden 5 kardeşin 1 kalemi paylaşamama sahnesi Gizem'i gözyaşlarına boğdu. Gizem, "Küçük yaştaydık. 5 kardeş okula gidiyorduk. Evde ders çalışırken sadece 1 kurşun kalemimiz vardı ve o kalemi paylaşmak için tartışıyorduk. O kalem için tartışırken rahmetli babam eve geldi ve bizim o halimizi gördüğünde Maçka merkeze gidip bize 1 tane daha kalem alıp getirmişti. O kadar mutlu olmuştuk ki, dünyalar bizim olmuştu. Filmde o yaşadığımız sahneleri gördüğümde eski anılarımız gözümün önüne geldi" dedi.

'EREN UNUTULMADIĞI İÇİN ÇOK MUTLUYUM'

"Eren unutulmadığı için çok mutluyum" diyen Gizem Bülbül, sözlerine şöyle devam etti: "Bu filmle birlikte Eren, tüm dünyada anılıyor. Filmde en çok duygulanıp ağladım sahnelerden birisi ise 'Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın' paylaşımının olduğu sahne. Hayattayken o paylaşımı yaptığında ona 'Senin değerini biliyorum kardeşim, sen bir tanesin' demiştim. Bir diğer en acı sahne ise evimizin önünde hainler tarafından Eren'in şehit edilmesiydi. Biz o gün evimize çıkamadık. Hastaneye gittiğimizde Eren dizinden vuruldu, ameliyat olacak dediler. Halbuki ikizim, canım, hayatını kaybetmişti. Bize, akşama doğru o acı haberi verdiler. O sahne yüreğimi bir kez daha burktu. Onu çok özledim."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!