Yandex Metrica

Çırağan'dan sonra İBB'den Topkapı'da yeni ağaç katliamı!

Çırağan'dan sonra İBB'den Topkapı'da yeni ağaç katliamı!

Çırağan'da 112 çınar ağacının katledilmesinin ardından CHP'li İBB bu kez de İstanbul Topkapı'da sessiz sedasız ağaç katliamı gerçekleştirdi.

Genel

23.01.2024, 19:04

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi skandal bir işe imza atmış ve Dolmabahçe'deki Çırağan Caddesinde bulunan 112 çınar ağacını tek tek kesmişti. Görüntüler sosyal medyada da çok konuşulmuştu. Bazı vatandaşlar ortaya çıkan manzaraya isyan etmişti. Gezi Parkında yeri değiştirilen ağaçları bahane ederek sokakları ateşe verenler, İBB'nin ağaç katlimanına ses çıkarmadı. Orman Bölge Müdürlüğü kesilen ağaçlarla ilgili İBB'ye idari para cezası uygulamıştı. 

İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını sakladığı yerler tüyler ürpertti! İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını... Haberi Görüntüle

BU KEZ TOPKAPI'DA KATLİAM YAPILDI

Çırağan'da 112 Çınar Ağacının katledilmesinin ardından CHP'li İBB, bu kez de İstanbul Topkapı'da sessiz sedasız ağaç katliamı gerçekleştirdi. Haber7.com'da yer alan habere göre; İBB tarafından Zeytinburnu Merkez Efendi'de bulunan deprem parkında da onlarca ağacı katlettiği ortaya çıktı. 

Savunması tüyler ürpertti! Akılalmaz olay: Annesinin cesedini 5 yıl boyunca sakladı! Savunması tüyler ürpertti! Akılalmaz olay: Annesinin cesedini 5 yıl boyunca... Haberi Görüntüle

İBB'DEN KLASİK BAHANE

İBB'den konuyla ilgili yaptığı açıklamada yine benzer bir bahaneye sığındı. İBB'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Bu ağaç turunçgil uzun antenli teke böceği ile bulaşık olduğu ve diğer ağaçlara da bulaştırmaması için alandan uzaklaştırılmıştır" 

Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi vurduktan sonra kendi kafasına sıktı! Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi... Haberi Görüntüle

VATANDAŞ TEPKİLİ

İstanbullı İBB'nin ağaç katliamına sessiz kalmadı. Vatandaşlar ağaçların 15 gün öncesine kadar yerinde olduğunu ve hepsinin sağlıklı durduğunu iafde etti. İnsanların yazın bu ağaçların gölgelerine sığındığını ve bu alanda piknik yaptığını dile getirerek İBB'ye tepki gösterdi. 

Beşiktaş'ta Çırağan Caddesi'nde yol boyunca uzanan çınar ağaçlarından 112 tanesi kansere yakalandıkları bahanesiyle köklerinden kesilmişti.

İstanbul’da kavrulacak: Termometreler ilk kez bu dereceyi görebilir! İşte haftalık hava durumu... İstanbul’da kavrulacak: Termometreler ilk kez bu dereceyi görebilir! İşte haftalık... Haberi Görüntüle

İDARİ PARA CEZASI UYGULANDI

CHP'nin çürümeye terk ettiği ve kanser bahanesiyle Beşiktaş’ta Çırağan Caddesi üzerindeki asırlık çınar ağaçlarını kesmesi cezasıl kalmamıştı. Orman Bölge Müdürlüğü kesilen ağaçlarla ilgili İBB'ye idari para cezası uygulamıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading