Yandex Metrica

PTT bu kararla tüm bankaları zorladı! Kişi başı 30 bin TL ödeme yapılacak

PTT bu kararla tüm bankaları zorladı! Kişi başı 30 bin TL ödeme yapılacak

PTT, Aktif Bank aracılığıyla acil nakit kredisi verecek. Yeni ihtiyaç kredisinin detayları duyuran PTT, acil paraya ihtiyacı olanların yüzünü güldürdü.

Ekonomi

20.03.2024, 21:41

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT), yeni kredi kampanyası başlattı. Başvuranlara tam 30 bin TL verilecek.

PTT'den yapılan açıklamaya göre, vatandaşlara 30 bin TL ihtiyaç kredisi verilecek.

Acil nakit ihtiyacı olan kişiler için gelir belgesiz olarak verilecek kredinin detayları belli oldu.

Kredi için 36 ay vade seçeneği sunulacak. Ödeme tablolarının oluşturulması ile birlikte ödemeler vatandaşlara uygun olan taksitler ile ödenecek.

İslam Memiş'ten sert uyarı: Tuzaklar var! Dolar, euro ve altına çok ama çok dikkat edin! İslam Memiş'ten sert uyarı: Tuzaklar var! Dolar, euro ve altına... Haberi Görüntüle

SMS'LE BAŞVURU KOLAYLIĞI

Uygun faiz seçenekleri ile birlikte ödeme tablosu çıkartılarak müşterilere kolaylık sağlanması amaçlanıyor. Bu acil nakit kredisine başvurabilmek için tek yapmanız gereken banka müşterisi olarak işlemlerinizi halletmeniz.

Aktif Bank müşterisi olarak acil nakit kredisine başvuruda bulunmanız halinde tutar aynı gün içinde hesabınıza aktarılacak.

PTT ihtiyaç kredisine başvuru yapmak oldukça kolay. Banka şubesine bile gitmeye gerek kalmadan SMS yoluyla başvuruda bulunabileceksiniz. PTT yazıp boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı yazıp 3050'ye mesaj göndermeniz halinde başvuru işleminiz gerçekleştirilmiş olacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading