banner2

O ÜRÜN 54 LİRADAN SATIŞA ÇIKTI: Carrefour'dan dev indirim kampanyası! Binlerce ürün uygun fiyatta… 

Türkiye'nin en çok sevilen zincir marketlerinden son günlerde peş peşe indirim haberleri geliyor. Bu marketlerde biri olan CarrefourSA, dev bir indirim kampanyası yapacak o ürünü sadece 54 TL'den satışa sunuyor.

Ekonomi 26.05.2023, 10:30
Abone ol
O ÜRÜN 54 LİRADAN SATIŞA ÇIKTI: Carrefour'dan dev indirim kampanyası! Binlerce ürün uygun fiyatta… 

Ülkemizde son yıllarda bir çok üründe fiyatlar arttı.  Ayçiçek yağından tuvalet kağıdına bir çok üründe artan bu fiyatlar sonrasında son dönemlerde zincir marketler rekabeti arttırmak adına büyük indirimler yapmaya başladı.Yapılan bu indirim kampanyalarına dahil olan CarrefourSA o üründe büyük bir indirim yaparak sadece 54 TL'den satışa çıkardı.

CARREFOURSA'DA DEV KAMPANYA

Bir çok market zincirinin müşteri sadakati elde edebilmek için yaptığı müşteri kartı uygulaması ile kart kullanıcılarına özel kampanyalar ve indirimler sunuluyor. CarrefourSA'da müşteri kartı bulunan müşterilerine özel başlattığı bir kampanya ile en çok satılan ürünlerden birinde büyük bir indirim yaparak sadece 54 TL'den satışa sundu.

SADECE 54 TL

Yapılan bu müşteri kart uygulaması ile bir çok müşteri kazanan ve sundukları kampanya ile de taraftar müşteriler elde eden marketlerden biri olan CarrefourSA, son yıllarda fiyatı en çok artan ürünlerden biri olan tuvalet kağıdını 54 TL'den satışa sundu.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!