banner2

BU UYGULAMAYI İNDİRENE 15 BİN LİRA! İhtiyaç kredisi imkanı: Sadece bir tık ile faizsiz ödeme...

Akbank tarafından vatandaşlara müjdeli bir haber duyuruldu. Nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar başvurarak faizsiz kredi kampanyasından faydalanabilir.

Ekonomi 26.05.2023, 11:59 26.05.2023, 13:19
Abone ol
BU UYGULAMAYI İNDİRENE 15 BİN LİRA! İhtiyaç kredisi imkanı: Sadece bir tık ile faizsiz ödeme...

EYT'nin yürürlüğe girmesinin ardından emekli maaş promosyonlarında yaptıkları kampanyalar ile büyük bir rekabet içerisine giren bankalar şimdi de yaptıkları kredi kampanyaları ile yeni müşteriler kazanmaya devam ediyor. Akbank tarafınadn başlatılan yeni kredi kampnayasına göre başvuran tümm vatandaşlara faizsiz kredi verileceği duyuruldu. 

FAİZSİZ ÖDEME

Akbank tarafından başlatılan kredi kampanyası ile acil nakit ihtiyacı olan bir çok vatandaşın ekenomik açıdan rahatlaması sağlanacak. Ayrıca faizsiz olan bu kredi de vatandaşlar sadece bankadan aldığı ücret kadarını geri ödeyecek. Uygun ödeme koşullarının sunulduğu bu kredi kampanyası Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu.

15 BİN TL KREDİ

31 Mayıs tarihine kadar geçerli olan bu kredi kampanyası kapsamında nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 15 bin TL kredi sağlanacak ayrıca bu kredi tamamen faizsiz olacak.  Akbank tarafından Mayıs ayına özel başlatılan kredi kampanyasında alınacak olan 15 bin TL kredi 2 ile 6 ay arasındaki vade seçenekleri ile geri ödenecek.

YALNIZCA YENİ MÜŞTERİLER

Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre bu kredi kampanyası yalnızca yeni Akbank'lı olacak müşteriler için geçerli olacak. Bu kredi fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşların Akbank mobil uygulaması üzerinden kampanyaya başvurabilecekleri açıklandı.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!