Yandex Metrica

Altının 20 TL artmasının ardından ünlü ekonomistten son dakika açıklaması! Bu tarihte rekor kıracak

Altının 20 TL artmasının ardından ünlü ekonomistten son dakika açıklaması! Bu tarihte rekor kıracak

Amerikan Merkez Bankası'nın ardı ardına faizi artırması ve Fed Başkanı Jerome Powell’un faiz artırımı konusunda verdiği 'kararlılık' mesajı dolar karşısında, diğer para birimleri ve emtialarda kayıplara neden olmuştu. Ancak akşam saatlerinde işler tersine döndü. Gram altın fiyatı bir anda fırladı. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın, ons altın fiyatında büyük değişim yaşandı.

Ekonomi

23.01.2024, 19:52

ABD Merkez Bankası (FED) politika faizini günlerde 75 baz puan arttırarak yüzde 3-3,25 yükseltmişti. Bu karar sonrası dövizde yukarı yönlü hareket gerçekleşirken, ons altında ise gerileme yaşandı. Ancak akşam saatlerinde altın fiyatları bir anda yükseldi.

Şubeye gitmenize gerek kalmayacak! e-Devlet'te 2 yeni özellik: Araç sahiplerini ilgilendiriyor Şubeye gitmenize gerek kalmayacak! e-Devlet'te 2 yeni özellik: Araç sahiplerini... Haberi Görüntüle

DOLAR KARŞISINDA KAYIPLARA NEDEN OLDU

Fed'in üst üste faizi artırması ve Fed Başkanı Jerome Powell’un faiz artırımı konusunda verdiği 'kararlılık' mesajı dolar karşısında, diğer para birimleri ve emtialarda kayıplara neden oldu.

Akaryakıt fiyatları güncellendi! 11 Temmuz 2024 güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları Akaryakıt fiyatları güncellendi! 11 Temmuz 2024 güncel benzin, motorin ve... Haberi Görüntüle

'ALTINDA BÜYÜK YÜKSELİŞ BEKLİYORUZ'

Fed’in faiz politikasından kaynaklı altında düşüşün olduğunu ifade eden Kapalıçarşı esnafı Yahya Yurtseven, “Bu rakamlar altında dip seviyeler. Dünyada fiziki altın da sorun var. Fed’in faiz kararlarını durdurmasıyla altında büyük bir yükseliş bekliyoruz.

Beklenen gün geldi çattı! İslam Memiş, o tarihi işaret ederek gram altın beklentisini paylaştı Beklenen gün geldi çattı! İslam Memiş, o tarihi işaret ederek... Haberi Görüntüle

'SENE SONU 1400 OLARAK GÖRÜYORUM'

Son iki yıldır bu seviyeleri görmedi ons altın. Buralar bana göre alım yerleri. Ons altın bin 620 seviyelerinde geziyor kırarsa burayı bin 580 dolarları görebiliriz. Buralardan bir atağa geçebilir. Şu anda gram ve ziynet altında aşırı bir talep var.

Gram altın şu anda 990 TL, çeyrek bin 620 TL, yarım 3 bin 220 TL, tam altın ise 6 bin 470 TL’den işlem görüyor. Sene sonu altını ben bin 400 TL olarak görüyorum” ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading