banner2

Alışverişe çıkacaklar dikkat! Müşteri çekmek için indirim üstüne indirim yapacaklar!

Akbank'ın son dakika duyurusuna göre, bugün içerisinde CarrefourSA'dan alışveriş yapacak müşterilere 30 TL indirim uygulanacak. İşte detaylar...

Ekonomi 12.05.2022, 15:08
Abone ol
Alışverişe çıkacaklar dikkat! Müşteri çekmek için indirim üstüne indirim yapacaklar!

Bankalar, enflasyon oranının ardından harekete geçti. Buna göre, belirli alışveriş merkezlerinden alışveriş yapan vatandaşlara çeşitli indirimler uygulanıyor. Ayrıca bu vatandaşlar para puanların da sahibi oluyor.

Online indirim kodu almak için Akbank Mobil’de yer alan kampanyalar alanındaki Carrefoursa kampanya sayfasına gidilmeli ve kişiye özel online indirim kodu alınmalı, bu kod Carrefoursa web sitesi veya mobil uygulamasından yapılan alışveriş sırasında “Kurumsal Kart” alanına girilerek indirimin yansıdığı görülmelidir.

MİNİMUM 75 TL ALIŞVERİŞ YAPILMALI

Carrefoursa.com web sitesi veya mobil uygulamasından online alışveriş alt limiti 75 TL’dir. Kodun geçerli olması için minimum 75 TL alışveriş yapılmalıdır.

Kampanya kapsamında Akbank Mobil’den alınacak online kodlar kişiye özeldir ve talep edilirse parça parça kullanılabilir.
 
Akbank Mobil’den kampanya döneminde alınan online indirim kodunun son kullanma tarihi: 07.12.2022’dir.

Kampanya kapsamında verilecek online indirim kodları sınırlı sayıdadır. Akbank Mobil’den online indirim kodu alan müşterilerimiz banka tarafından belirlenen limite ulaştığında kampanya durdurulacaktır.

İNDİRİM KODLARI PARA İLE SATILAMAYACAK

Online indirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

Kartlar, marketlerde satılan hediye kart ve dijital kart, altın alımlarında ve GSM TL yüklemelerinde geçerli değildir. (Hediye kartlar; 50 TL, 100 TL, 150 TL, 200 TL, 250 TL miktarlarda olan hediye kartlardır. Digital kartlar; Google Play, Apple Store, Amazon, Digitürk, Fortnite, Itunes, League of Legends, Microsoft, Netflix, Türk Telecom, Vodafone, Xbox. vb)

Akbank T.A.Ş. ve Carrefoursa, gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!