Yandex Metrica

Sitede Ara

Akaryakıt fiyatlarında eski günlere dönüyoruz! Brent petrol dibi gördü

Akaryakıt fiyatlarında eski günlere dönüyoruz! Brent petrol dibi gördü

FED'in faiz kararları, arz endişesi ve Batılı ülkelerin yaptırım kararları ile rekorlara imza atan brent petrolde düşüş ivmesi başladı. Dün 92 dolara kadar yükselen brent petrol günü 90 dolarla kapatmıştı. Brent petrol güne 89 dolarla başladı.

Ekonomi

23.01.2024, 19:50

Brent petrolde düşüş dönemi başladı. Pandemi etkisiyle 20 dolara kadar düşen petrol talebin toparlanması ile rekor seviyelere çıkmış 100 dolar bandını aşmıştı. 

Engelli maaşı, evde bakım maaşı ve 65 yaş aylığı alanlar müjde: Bakanlık resmen açıkladı: Dev zam o tarihte hesaplarda Engelli maaşı, evde bakım maaşı ve 65 yaş aylığı alanlar... Haberi Görüntüle

PANDEMİ DÖNEMİNDE 20 DOLARA KADAR DÜŞMÜŞTÜ 

Küresel çapta yaşanan petrol krizi ve arzın talebe yetişemesi fiyatları artırmış, Rusya ile Ukrayna arasında çıkan savaş sonucunda sevkiyatlar ve üretimin sekteye uğraması ile brent petrol yeni rekorlara imza atmıştı. 

Altın fiyatlarına Trump etkisi: Yukarı yönlü sert hareket! İşte 15 Temmuz 2024 güncel altın fiyatları Altın fiyatlarına Trump etkisi: Yukarı yönlü sert hareket! İşte 15... Haberi Görüntüle

OPEC ÜRETİM HEDEFLERİNE ULAŞAMAMIŞTI 

Diğer yandan Kuzey Afrika'daki üretim bölgelerindeki karışıklıklar ve OPEC'in üretim hedefine ulaşamaması brent petroldeki yükseliş ivmesini hızlandırmış ve sonuç olarak akaryakıtta yeni rekor fiyatlar görülmesine sebep olmuştu. 

Milyonlarca kişiye müjde! Emeklilere her ay verilen kök ödeme değişecek:İşte kuruşu kuruşuna hesap tabloları Milyonlarca kişiye müjde! Emeklilere her ay verilen kök ödeme değişecek:İşte... Haberi Görüntüle

DÜŞÜŞ İVMESİ BAŞLADI 

Son dönemde tekrar düşüş ivmesine giren brent petrol 90 dolar altını tekrar test etti. Dün 92 dolara kadar yükselen petrol fiyatı günü 90 dolarla kapatmıştı. Bugün 89,70 dolarla güne başlayan brent petrol düşüş ivmesini devam ettirirken 10.20 itibariyle 89,52 dolardan işlem görüyor. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading