banner2

Akaryakıt alacakların dikkatine: Son tarih 30 Haziran!

Akaryakıta gelen zamlardan sonra bankalar çeşitli kampanyalar yapıyor. Akaryakıt alışverişlerinde daha kârlı çıkmak isteyen vatandaşlar için kampanyalar duyurulmaya başladı.  İş Bankası kart sahipleri için kampanya düzenlendi. Banka, İş Bankası kartlarıyla akaryakıt alanlara 100 TL maxipuan vereceğini duyurdu. Buna göre, farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri her yakıt alışverişi için 10 TL, toplam 100 TL’ye varan maxipuan kazanılabilecek. Hazırlanan kampanya 30 Haziran’da son bulacak.

Ekonomi 27.06.2022, 18:10
Abone ol
Akaryakıt alacakların dikkatine: Son tarih 30 Haziran!

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKECEK?

Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna basarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

KAMPANYAYA DAHİL OLAN KARTLAR HANGİLERİ?

İş Bankası Bireysel Kredi Kartları (Maximum Kartları, Maximiles Kartları, MercedesCard, Privia Kartları, Maximiles Black, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Maximum Pati Kart), İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları ve Maxipara Kartlar

KAMPANYAYA DAHİL OLMAYAN İŞLEMLER NE?

Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatikler, Vadematik Kartlar, aidatsız kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

KAZANILAN PUANLAR NASIL KULLANILIYOR?

Kazanılan MaxiPuanlar tüm Maximum anlaşmalı üye işyerlerinde harcanabilir. MaxiPuan’larınız 5 Temmuz 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı MaxiPuan kazanamayacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!