banner2

2023 YKS sınav yerleri açıklandı mı? YKS sınav yerleri ne zaman belli olacak, sınav yeri nasıl öğrenilir?

Üniversite sınavına son sürat hazırlanan adaylar YKS sınav yerlerinin ne zaman açıklanacağını arama motorlarında araştırmaya başladı. Haziran ayında yapılacak olan sınava ilişkin araştırmalara devam ediyor. Peki, 2023 YKS sınav yerleri açıklandı mı? YKS sınav yerleri ne zaman belli olacak, sınav yeri nasıl öğrenilir?

Eğitim 31.05.2023, 11:05
Abone ol
2023 YKS sınav yerleri açıklandı mı? YKS sınav yerleri ne zaman belli olacak, sınav yeri nasıl öğrenilir?

YKS sınav yerleri gündemi meşgul etmeye başlamış durumda. Özellikle Haziran ayının yaklaşması ile beraber araştırmalar hız kazandı. YKS sınavına girecek olan adaylar sınav yerlerini nasıl öğreneceklerini ve sınav yerlerinin açıklanacağı tarihe ilişkin gözlerini ÖSYM’ye çevirmiş durumda. Peki, 2023 YKS sınav yerleri açıklandı mı? YKS sınav yerleri ne zaman belli olacak, sınav yeri nasıl öğrenilir?

YKS SINAV YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ÖSYM YKS sınav yerlerini henüz açıklamadı. Haziran ayında uygulanacak olan YKS sınavlarının giriş yerleri geçtiğimiz yıllarda sınav tarihinden yaklaşık 10 gün önce erişime açılıyordu. Bu yıl da sınav giriş yerlerinin aynı tarihlerde ilan edilmesi bekleniyor. Gözler ÖSYM'den gelecek açıklamada.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!