banner2

Putin'in kızının vaftiz babasından çağrı: Beni sivillerle takas edin

Ukrayna istihbaratı tarafından tutuklanan Putin’in Ukrayna’daki adamı Viktor Medvedçuk, "Putin ve Zelenskiy'e sesleniyorum. Beni, insani koridorlardan güvenli çıkış hakkından mahrum Mariupol sakinleri ve savunucuları ile takas edin" dedi.

Dünya 18.04.2022, 16:22 18.04.2022, 16:22
Abone ol
Putin'in kızının vaftiz babasından çağrı: Beni sivillerle takas edin

Ukrayna'da gözaltına alınan Rusya yanlısı ana muhalefet partisi Yaşam İçin Muhalefet Platformu'nun lideri Viktor Medvedçuk, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenski'den kendisinin Mariupol'daki siviller ile takas edilmesini istedi. 

''BENİ TAKAS EDİN''

Medvedçuk mesajında, "Putin ve Zelenskiy'e sesleniyorum. Beni, insani koridorlardan güvenli çıkış hakkından mahrum Mariupol sakinleri ve savunucuları ile takas edin" ifadelerini kullandı.

DEVLETE İHANET ETMİŞ

Ukrayna'nın en büyük ikinci partisi olarak bilinen Yaşam İçin Muhalefet Platformu'nun lideri olarak tanınan Medvedçuk, Mayıs 2021'de devlete ihanet şüphesiyle ev hapsi cezası almıştı.

PUTİN'İN KIZININ VAFTİZ BABASI

Ülkedeki savaşın başlamasının ardından ev hapsinden kaçtığı iddia edilen Medvedçuk'un, aynı zamanda Putin'in kızının vaftiz babası olduğu da öne sürülüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!