Karadağ'da katliam! Silahlı saldırıda çok sayıda kişi hayatını kaybetti

Karadağ'da silahlı saldırgan katliam yaptı. Karadağ’da aile içi bir tartışma yaşadıktan sonra sokağa çıkarak etrafa ateş açan saldırgan 11 kişiyi öldürdü, 1’i polis 6 kişiyi yaraladı.

Dünya 12.08.2022, 21:30 12.08.2022, 22:23
Abone ol
Karadağ'da katliam! Silahlı saldırıda çok sayıda kişi hayatını kaybetti

Olayda, saldırganın önce kendi ailesine, sonra etrafa ateş açması sonucu 11 kişi yaşamını yitirdi, 1'i polis 6 kişi yaralandı. Çevreye rastgele ateş açan saldırgan bölgeye sevk edilen ekiplerle girdiği çatışmada etkisiz hale getirildi.

Son dakika haberleri: Karadağ'ın başkenti Podgorica'ya 36 kilometre uzaklıkta bulunan Cetinje kentinde aile içinde yaşanan tartışmanın ardından sokağa çıkan bir adam aralarında çocukların da bulunduğu çok sayıda kişiye rastgele ateş açtı.

11 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 6 YARALI VAR

Saldırılar sonucu 11 kişi hayatını kaybederken, 1'i polis 6 kişi de yaralandı. Yaralılardan 4'ü Centinje'deki bir hastaneye götürülürken, ağır yaralı 2 kişi ise Podgorica'daki bir klinik merkezine sevk edildi.

SALDIRGAN ÖLDÜRÜLDÜ

Çevreye rastgele ateş açan saldırgan polisle girdiği çatışmada öldürüldü. Saldırının meydana geldiği bölge polis tarafından kapatılırken, olaya ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!