Yandex Metrica

Sitede Ara

Canlı yayında tuhaf anlar: Silahla yayına çıktılar! Sunucunun etrafını kuşattılar

Canlı yayında tuhaf anlar: Silahla yayına çıktılar! Sunucunun etrafını kuşattılar

Taliban'ın yönetimi ele geçirdiği Afganistan'da 'Barış Stüdyosu' adlı siyasi tartışma programına katılan Taliban üyeleri, ellerinde silahla yayına çıktı. Kimse ne olduğunu anlayamadı.

Dünya

23.01.2024, 17:54

'Barış Stüdyosu'' adlı siyasi tartışma programına ellerinde silahlarla çıkan Taliban üyeleri, birtakım  açıklamalarda bulundu.

İzleyenlerin gözlerine inanamadığı anlarda Taliban komutanı olduğunu söyleyen bir kişi "Bir gün Amerika'yı yenebileceğimizden emindik" ifadesinde bulundu.

Psikolojik savaş! Çöp balonlarına cevap hoparlörden geldi: İki Kore arasında gerilim tırmanıyor Psikolojik savaş! Çöp balonlarına cevap hoparlörden geldi: İki Kore arasında... Haberi Görüntüle

CANLI YAYIN ELEŞTRİ BOMBARDIMANINA TUTULDU

Sosyal medyada anında yankı bulan yayını özellikle yerel gazeteciler eleştirdi. Bunun üzerine Taliban'a yakın sosyal medya hesapları ise söz konusu gazeteciler için "Göçmen olmak için başka bir yol bulabilirsiniz" yazarak tehdit etti.

BBC'den Yelda Hakim, gerçeküstü olarak nitelediği sahneleri paylaşıp Afganistan televizyonundaki yeni tartışma programlarında militanların sunucuyu başucunda izlediğini yazdı. Hakim, "Sunucu, 'Taliban Afganlar korkmamalı' diyor'' ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading